Більшість людей коли перед ними стоїть питання вибору фільтра не задумуються над тим який ставити, знайомий сантехнік чи співбесідник на інтернет-форумі казав "купити отой і фсьо буде добре", значить так і робим.

Величезна кількість людей впевнені що коли вони поставлять собі фільтр механічної фільтрації, то вода вже буде чистенька і сильно обурюються коли в чайнику не зникає накип чи червоний наліт на ванні! ? ! ? !

В дійсності все набагато складніше. Візьмем простий приклад: "Таврія" маленьке і не зовсім комфортне авто, тому більшість вибирають кращий, зручніший, вмістиміший транспорт, або коли потрібно перевезти вантаж погляди повертаються на вантажний бус, або вантажівку.

Чому ми так робим розуміють практично всі, то чому з фільтрами не так? Тут все як і в інших сферах, кожний пристрій чи елемент розрахований виконувати якесь певне призначення.

Фільтри для води теж є різні за призначенням, є такі, що забирають механічні забруднення — пісок, мул, іржа, які спричиняють мутність води, пошкоджують вашу сантехніку та й взагалі не добре для здоров'я пити "коктейлі” з ними. Є що пом'якшують воду - забирають солі кальцію і магнію, позбавляючи Вас сухої шкіри і ламкого волосся чи неприємного впливу накипу. Є що забирають розчинене залізо і ваша ванна вже не має червонуватого кольору. Є фільтри, що борються з хлором, чи неприємним запахом води і ін. Крім цього фільтри поділяються на ті, що очищають воду господарського використання, прання, купання, миття посуду, а є фільтри для очищення питної води та води що використовується для приготування їжі.

Тут в першу чергу потрібно для початку визначитись для чого Вам потрібен фільтр. Коли Вам потрібно добру воду для побутового використання, тут потрібні фільтри одного типу, коли для готування і пиття, то фільтри інші.

Коли є розуміння що вам потрібно то краще все-таки звернутись в спеціалізований магазин, де можна більш детальніше отримати консультацію, або вже готову пропозицію, що буде відповідати Вашим потребам і головне, не боятись задавати на ваш погляд “дурні” запитання. Таким чином Ви захистите себе від лишніх і в більшості випадків непотрібних витрат, вже не кажучи про те, що отримаєте саме ту річ, що Вам необхідна. А не дорогий “конструктор”, який буде займати багато місця, витягувати з Вас гроші, та не буде давати вам очікуваного результату.

Схожого принципу дотримуємось і ми, колектив магазину “Акваексперт”, партнер НВО “Екософт” у Західному регіоні - кожен покупець що прийшов до нас має отримати саме те, що йому потрібно, а не якусь дорогу забавку та купу пустих слів. І ми завжди раді новим людям в нашому магазині.