Фільтр пом'якшення води Filter1 F1 4-08 V-Cab (кабінет)

Фільтр пом'якшувач Filter1 F1 4-08 V-Cab орієнтований на використання в невеликій квартирі де може проживати до 2-3 чол., або в місцях де невелике споживання води, як наприклад кухонна техніка (пароконвектомати, посудомийні машини).

Наявність: Є в наявності

13 500,00 грн.
АБО

Filter1 F1 4-08 V-Cab

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Фільтр пом'якшення води Filter1 F1 4-08 V-Cab (кабінет)
  • Filter1 F1 4-08 V-Cab

Деталі

Фільтр пом'якшувач Filter1 F1 4-08 V-Cab добре підходить для очистки води побутового призначення, яка має підвищену жорсткість.

Filter1 F1 4-08 V-Cab - фільтр, який орієнтований на використання в невеликій квартирі де може проживати до 2-3 чол., або в місцях де невелике споживання води, як наприклад кухонна техніка (пароконвектомати, посудомийні машини). Система змонтована в одному корпусі - "кабінет", а саму роботу установки контролює керуючий клапан CI. Установку бажано монтувати поряд з вхідними трубами водопостачання та каналізації і не обминути увагою місце для комфортного доступу до установки для засипання таблетованої солі та сервісного обслуговування.

Фільтр пом'якшувач Filter1 F1 4-08 V-Cab має високу здатність до пом'якшення вод для побутових потреб, таку ефективність доягається використанням катіоніту високої іонообмінної ємності Dowex, Dow Chemical (США). Також завдяки використанню цього матеріалу досягається економне споживання таблетованої солі та води для регенерації.

Фільтр пом'якшення води Filter1 F1 4-08 V-Cab має корпус, який є досить компактний за розмірами і виготовлений з корозійностійкого матеріал. В корпусі розміщено ємність з пом'якшуючим матеріалом із об'ємом 8 л., та відділення в якому засипається таблетована сіль і де вона розчиняється, поки не досягнеться необхідної концентрації.

Весь процесі пом'якшення можна описати кількома словами, при проходженні через фільтруюче завантаження вода віддає іони магнію і кальцію та забирає з солі іони натрію, тобто ми отримуєм на виході очищену, м'яку воду. А "засмічена" таким чином смола через певний час вимагає регенерації, яка відбувається за допомогою розчиненої таблетованої солі в зворотньому порядку до пом'якшення. Така операція дає можливість повністю відновити властивості пом'якшуючого завантаження. Сама частота здійснення регенерації залежить від кількості і чистоти води.

Керування всіма процесами фільтра, як пом'якшення так і регенерація здійснюється керуючим цифровим клапаном, який знаходиться в голові фільтра. Керуючий клапан має інформаційний рідкокристалічний дисплей, що символами відображає інформацію про стан роботи установки.

Увага! Фільтр пом'якшення Filter 1 F1 4-08 V-Cab призначено для пом'якшення холодної води, з температуратурою +5 - +30 °С.

Додаткова інформація

Виробник Filter1
Країна виробник Україна
Тип керуючого клапана CI (виробництво Clack corporation (США))
Швидкість фільтрації, м³/год. 0.8
Кількість проживаючих осіб при середньому споживанні води, чол. до 3 з одним санвузлом
Об'єм фільтруючого матеріалу, л. 08
Ресурс (при жорсткості 5 мг-екв / л), м³ 1
Розхід солі на регенерацію, кг. 0,8 - 1,2
Розхід води на регенерацію, м³. 0,08 - 0,17
Час регенерації, хв. 80 - 110
Термін використання фільтруючого матеріалу, років до 7
Максимально допустима жорсткість води, мг-екв/л. 15
Максимально допустимий вміст заліза, мг/л. 0,2
Максимально допустимий вміст марганцю, мг/л. 0.05
Максимальна перманганатна окислюваність, мг О₂/л. 5
Максимально допустимий вміст амонію, мг/л. -
Робочий тиск, бар. 2-6
Максимальна температура води, яка очищається, °С 30
Потужність споживання, кВт. 0,03
Габарити (вис. x шир. x глиб.), мм. 700х320х540
Висота підключеннь, мм. 650

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Зворотній осмос Ecosoft P'URE

Зворотній осмос Ecosoft P'URE

7 599,00 грн.
Сіль таблетована AQUAEXPERT, 25 кг/міш.

Сіль таблетована AQUAEXPERT, 25 кг/міш.

250,00 грн.
Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU 0844 CE

Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU 0844 CE

21 060,00 грн.