Фільтри для води

Фільтри для води

Всі ми з дитинства знаємо, що вода це основа життя. І тепер коли екологічна ситуація не найкраща, спеціально старатись переконувати когось у тому, наскільки важливою є якість води для організму людини, вже не потрібно. В переважній більшості ми, самі розуміємо це і шукаємо різні способи зробити нашу питну воду якомога чистішою і кращою. Про це знімають передачі, друкують статті, на цих тезах базується реклама багатьох речей.

Фільтри для води є дуже різні, є фільтри загальної очистки - очищають воду для дому, котеджу, підприємства, таку воду називають технічною. Така вода прекрасно підходить для використання в побуті, але не є настільки чистою, щоб її назвати питною. Є фільтри для питної води - вони здійснюють більш тонку фільтрацію і здатні очистити воду до рівня чистої питної води.

Фільтри для води загальної очистки як правило підбираються на основі аналізу води з урахуванням швидкості фільтрації і можуть бути різні за призначенням: пом'якшуючі, знезалізнюючі, комплексної очистки є фільтри що дозволяють позбавитись запаху хлору чи тухлих яєць.

Фільтри для питної води, теж різняться між собою, можуть бути самі простіші фільтри-глечики, хороший компактний варіант, але на жаль в них обмежений ресурс і ступінь фільтрації.

Більш серйознішим фільтром для води можна назвати проточний фільтр. Фільтри цього типу, вже здатні набагато краще очистити воду, більш зручні в користуванні і що важливо картриджі таких фільтрів здатні очистити в кілька раз більше води, ніж глечики.

Ну і єдиним фільтром для води, який в домашніх умовах може гарантувати чисту воду, без усяких домішків є зворотньоосмотичний фільтр. В таких системах для очистки води використовується запозичений в природи фільтр, який здатний очистити воду на молекулярному рівні. тобто після очищення води таким методом в ній гарантовано немає шкідливих домішок, бактерій і вірусів.

Щоправда такий фільтр для води має своїх противників, які вважають, що воду такої чистоти пити шкідливо. Для тих хто притримується такої думки, але при цьому хоче мати максимально очищену воду існують системи ультрафільтрації, це своєрідний гібрид проточного фільтра і зворотньоосмотичної ситеми. Такі фільтри очищають воду на рівні проточного фільтра, але після очистки картриджами вода додатково проходить, ще через мембрану, яка позбавляє воду від бактерій і вірусів, але при цьому не міняє хімічний склад води.

Завдяки такому асортименту кожен може вибрати фільтр, який буде найкращим для нього.

Товари від 1 до 9 з 117

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 117

товарів на стор.
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення