Картриджі для систем зворотнього осмосу

Система зворотнього осмосу, на сьогоднішній день найкращий спосіб отримати воду без усяких шкідливих домішків в домашніх умовах.

А для того, щоб фільтр міг повністю виконувати те, для чого він призначений використовуються різні типи картриджів. Це звичайно картриджі попередньої очистки - префільтри, які здійснюють попередню очистку води перед подачею на основний фільтр - мембрану. Мембрана, це основний елемент фільтра, який і здійснює очистку води від всіх шкідливих домішок: різноманітних мінеральних речовин, бактерій вірусів і т. д.. Іще одним з обов'язкових картриджів, які входять до складу зворотньоосмотичної системи є посткарбон. він здійснює заключну фільтрацію води після очистки, усуваючи сторонні запахи і присмаки, які могли виникнути в результаті зберігання в баці.

Ці картриджі практично завжди входять в комплект зворотнього осмосу, але крім них є велика кількість додаткових картриджів, які можуть наприклад здійснити мінералізацію очищеної води, тобто після очистки води зворотнім осмосом вода практично не містить мінералів, ні шкідливих, ні корисних. Мінералізатор може наситити воду після очистки корисними для людини мінералами і речовинами. Є картриджі, які можуть змінити структуру води. В результаті структуризації, молекули води змінюють свою структуру - активуються, завдяки чому збільшується рівень кисню в організмі людини, знижується рівень кислот, краще виводяться продукти розпаду ( шлаки) з людського організму, покращується функціонування нервової системи.

Товари від 1 до 9 з 13

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 13

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення