Газові опалювальні котли

Газові опалювальні котли

Із усіх типів опалювальних приладів найбільшою популярністю користуються газові котли.

Це можна досить легко пояснити їх ефективністю, простотою в користуванні, надійністю і напевно в першу чергу вартістю, як самих котлів, так і відносною дешевизною палива. Існує велика кількість котлів, які відрізняються між собою способом монтажу: навісні і напольні, конструктивними особливостями: одноконтурні і двоконтурні, за способом спалювання палива: конденсаційні, звичайні, а звичайні можуть бути з відкритою і з закритою камерою  згоряння  (парапетні), ну і звичайно потужність, куди без неї, бо все ж таки це один з основних показників, який дозволяє точно визначити, який з котлів потрібний.

Зрозуміло, що кожна особливість як наприклад спосіб монтажу тягне за собою і певні умови користування і ціну, наприклад котли з напольним монтажем дорожчі, ніж навісні і як правило набагато важчі, в них можуть використовуватись стальні , або чавунні секції, за рахунок чого котли працюють більш ефективніше, а термін служби їх набагато довший.

Конденсаційні котли відрізняються від звичайних за рахунок наявності, ще одної камери згоряння, яка дозволяє збільшити ефективність роботи котла до 92-95%, що є значно краще ніж ефективність звичайних котлів. Конденсаційні котли за рахунок цього дорожчі, але різниця в вартості за пару років користування оплачується і в подальшому користувач суттєво економить на пальному отримуючи прекрасний результат в вигляді гарячої води.

Тому при виборі газового котла потрібно добре подумати над особливостями, плюсами і мінусами різних "прибамбасів" газового котла, щоб потім не шкодувати, що зекономили гроші в свій час.

2 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

2 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення