Фільтри для питної води

Фільтри для питної води

Тепер не є таємницею те, що вода з водопроводу вимагає очищення. Причин поганої якості води багато. І щоб не зашкодити своєму організму її в будь якому випадку потрібно очистити перед вживанням. Вибір фільтрів для води не такий і великий. Коли не розглядати екзотику, невиправдано дорогі фільтри, а також системи «оживлення», «структуризації молекул» та інших систем очистки питної води, дію яких неможливо виявити і оцінити, пропонується кілька основних класів систем очистки питної води.

Спробуємо оцінити кожен з фільтрів:

Кувшини мають очевидну перевагу - невелика вартість і простота використання.Такий фільтр ідеальний для використання, на дачі, тобто в місцях, де питної води потрібно небагато. Оскільки ресурс таких фільтрів дуже обмежений.

Проточні фільтри - одно, дво або трьох колбові фільтри. Елементами, що фільтрують служать змінні картриджі з різними властивостями. У цілому, фільтри такого типу є досить практичні - вони очищають воду від механічних домішок, хлору, органіки. На жаль, такі фільтри не можуть видаляти з води надлишок шкідливих хімічних забруднень, таких як нітрати, нітрити, фосфати, ртуть, миючі засоби, важкі метали. Крім того, проточні фільтри не захищають від бактерій, вірусів, кишкових інфекцій. Ресурс роботи таких фільтрів суттєво більший в порівнянні з кувшинами, але все-ж таки теж обмежений ресурсом, в залежності від засипок картриджів і ступеня забруднення води, яку очищається.

Зворотньоосмотичні фільтри - процес очищення води запозичений у матінки природи. Саме так клітини рослин, насичуються водою. Основне очищення води відбувається мембраною, яка пропускає крізь себе тільки молекули води. Така система - кращий спосіб отримати кришталево чисту воду в домашніх умовах. І в порівнянні з попередніми варіантами фільтрів, при більшій базовій вартості фільтра, собівартість очищеної води значно нижча.

Звертаючи увагу на дане порівняння кожен може вибрати, той варіант фільтра, який йому більше до вподоби.

Товари від 1 до 9 з 23

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 23

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення