Системи зворотнього осмосу

Системи зворотнього осмосу

Для початку, якщо ми говоримо про системи очищення питної води на основі зворотнього осмосу, важливо розібратися що являє собою зворотній осмос, і як ця технологія використовується в системах очищення питної води.

Зворотний осмос - це процес мембранного розділення рідких розчинів шляхом переважного проникнення через напівпроникну мембрану розчинника під дією прикладеного до розчину тиску, що перевищує його осмотичний тиск. Відповідно, зворотний осмос являє собою перехід через напівпроникну мембрану певної речовини, в нашому випадку це вода. В результаті ми отримуємо воду, очищену від шкідливих солей, органіки та інших домішок, що і необхідно при використанні систем очищення питної води на основі зворотнього осмосу. Переваги систем очищення питної води на основі зворотнього осмосу:

Системи очищення питної води за допомогою зворотнього осмосу дозволяють очищати водні розчини від органічних і неорганічних забруднень одночасно (очищення води від заліза і пестицидів одночасно);

Можливості систем очищення води на основі зворотнього осмосу дозволяють відфільтровувати бактерії, віруси і мікроби, тобто, фактично, системи очищення води на основі зворотнього осмосу дозволяють проводити знезаражування води на основі біологічного очищення; 

Можливості систем очищення води на основі зворотнього осмосу практично необмежені, оскільки розмір частинок, що відфільтровуються прирівнюється до розміру молекул речовини, що є істотною перевагою в порівнянні, наприклад, з методом ультрафільтрації.

Технології очищення води на основі зворотнього осмосу дозволяють витримувати істотну різницю тисків середовищ, при використанні в промисловій очистці води.

Спосіб очищення води на основі зворотнього осмосу забезпечує високу селективність при очищенні розчину і відмінну проникність.

Товари від 1 до 9 з 14

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 14

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення