Фільтри для дому

Фільтри для дому

Сучасне житло, будь це котедж чи квартира, чи навіть підприємство сприймається наявністю хоча-б мінімальних зручностей, які дозволяють нам комфортно там почуватись і виконувати певну роботу.

Одним із найважливіших таких факторів є вода, а коли точніше якісна, безпечна вода для здоров'я людини і роботи побутової техніки та сантехніки. Зараз вже не є секретом, що вода, яка використовується нами в побуті дуже часто за певними показниками не відповідає вимогам, що висуваються для води, яку викорстовується в побуті чи виробництві.

Ця проблема вирішується за допомогою системи фільтрації води. Основним елементом такої фільтраційної системи є балон з фільтруючим завантаженням і "головою" - керуючим клапаном, що контролює роботу системи в процесі фільтрації і при здійсненні регенерації для відновлення фільтруючих властивостей установки. Саме завантаження балона може бути різне і його тип залежить від забруднення, яке потрібно усунути.

Найчастіше в нашому регіоні зустрічається перевищений вміст солей жорсткості, заліза, марганцю і органічних домішокДля усунення солей жорсткості використовується пом'якшуюче завантаження - катіонообмінна смола, Для видалення заліза та марганцю - як правило застосовують гранульованный фильтруючий матеріал з каталітичними властивостями на основі алюмосилікату, модифікованного діоксидом марганцю. Коли ж стоїть завдання, щоб комплексно вирішити питання з пом'якшення, знезалізнення і усунення марганцю, органіки, важких металів, сульфатів то використовується суміш з різних завантажень, які "працюють" по кожному забрудненню.

При правильному підборі обладнання і завантаження, на виході з фільтра ми отримаємо очищену воду, яку спеціалісти називають технічною, вона добре підходить для використання в побуті чи господарстві, але не навіть при тому, що така вода є очищеною, вона не є питною, оскільки за показниками вона як правило не дотягує до норм і вимог, що висуваються до питної води, про що потрібно пам'ятати.

Товари від 1 до 9 з 34

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 34

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення