Газові колонки

Газові колонки

Газова колонка на даний час, напевно один з найкращих варіантів вирішення питання з гарячою водою в тих місцях, де відсутнє централізоване гаряче водопостачання, або його якість не задовільняє користувача.

Газові колонки вже давно завоювали популярність за рахунок високої ефективності нагріву води, надійності і що немаловажливо дешевші в порівнянні з іншими пристроями, або джерелами гарячої води за рахунок дешевшого палива. Крім цього газові колонки є різної потужності і в залежності від того скільки потрібно нагріти води обирається той чи інший варіант.

Незважаючи на досить поважний вік газових колонок, а їх для нагріву води почали використовувати ще в 1874 році, принцип нагріву води в практично всіх газових колонок залишився незмінним. При відкриванні крану з гарячою водою відкривається клапан подачі газу до великого пальника, де він запалюється від маленького пальничка, в якому постійно горить полум'я. Від полум'я великого пальничка проходить нагрів теплообмінника, до якого подається холодна вода. При проходженні через теплообмінник вода нагрівається за рахунок виділеного від горіння тепла до певної температури. З теплообмінника нагріта вода надходить до крана гарячої води. А результати згоряння газу видаляються з колонки через димохід.

Звичайно сучасні газові колонки в порівнянні з попередниками більш досконалі, ефективніші, зручніші в користуванні. Тобто традиційна конструкція колонки не змінилась, лише доповнилась певними удосконаленнями, наприклад підпал сучасної колонки може здійснюватись за рахунок п'єзопідпалу, електропідпалу від батарейки, а більш технологічні колонки мають підпал від турбінки. Також в багатьох газових колонках використовуються сучасні варіанти регулювання температури води, такі як модулятори температури вихідної води, при зміні тиску води пальник автоматично змінює рівень полум'я і як результат на виході ви отримуєте стабільну температуру води. Крім цього не вартує забувати про безпеку, практично всі сучасні колонки обладнано датчиками, що реагують на виникнення зворотньої тяги, або її відсутності, затухання полум'я ( газконтроль).

Беручи до уваги ці речі кожен може вибрати саме ту газову колонку, яка буде для нього найкращою.

Товари від 1 до 9 з 12

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 12

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення