Фільтри-глечики

Фільтри-глечики

Водопровідна вода, у нас вважається безпечною для вживання, та все ж вона дуже часто може містити речовини, які негативно впливають на її якість, а відповідно і на наше здоров'я. Це може бути хлор, пестициди та органічні домішки.

Одними з доступних, ефективно працюючих і недорогих фільтрів є фільтри-глечики. Такі фільтри для води в залежності від типу картриджа можуть видалити ці шкідливі речовини і разом з ними важкі метали такі як свинець, алюміній та мідь.

Фільтри-глечики можуть бути різні за формою, об'ємом, кольором, зручністю в користуванні ну і звичайно ціною. З цього величезного асортименту кожен має можливість підібрати саме той варіант, який буде йому саме більше підходити.

При виборі фільтра зверніть увагу на те, що кожен виробник пропонуючи фільтр-глечик, виготовляє картриджі тільки певного типу і як правило вони підходять тільки до виробів того-ж самого виробника, тобто коли ви купили наприклад глечик "Наша Вода", то до нього підійдуть тільки картриджі "Наша Вода", а не інакші (тут ми не говоримо про картриджі "китайці", які дуже часто під виглядом польських, італійських чи інших аналогів пропонуються в нас).

Єдина порада, яку ми можем надати для полегшення вибору фільтра-глечика, це те, щоб до вибраного Вами фільтра були доступні картриджі, які зможуть очисти воду від тих забруднень, які присутні в воді вашого району, ну і звичайно, щоби в подальшому у Вас не виникало проблем в пошуку змінних картриджів до Вашого фільтра.

Наш магазин пропонує Вам широкий вибір фільтрів таких відомих виробників:

BRITA

Наша Вода

3 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

3 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення