Ультрафіолетові лампи

Ультрафіолетові лампи

Які-б системи очистки не використовувались для отримання чистої води, все ж дуже часто потрібно провести дезинфекцію для її подальшого вживання.

Для проведення дезинфекції води в нас використовують хлорування, та це є не найкращий варіант, оскільки застосування хлору і інших різноманітних хімічних речовин, може мати шкідливий вплив на здоров'я людей, а також довколишнє середовище.

Знезараження ультрафіолетовим випромінюванням - прекрасна альтернатива дезинфекції хлором. Ультрафіолетове випромінення ефективно знищує мікроорганізми (бактерії і віруси). Ультрафіолетові лампи здійснють випромінення в діапазоні 400-20 нм.. Випромнення з довжиною хвилі в 254 нм. діє на нуклеїнові кислоти та мікроорганізми таким чином, що в ДНК виникають незворотні зміни, які викликають за собою зупинку процесу поділу клітин. Клітини втрачають здатність до відтворення, також у них зникають патогенні властивості.

Використання цього випромінення дає можливість зруйнувати практично всі патогенні організми на протязі декількох секунд без використання хімічних речовин.

УФ-випромінення не має ніяких побочних ефектів, є досить дешевим у використанні, але прицьому ефективне і дуже надійне. Крім цього дуже важливою перевагою ультрафіолетових ламп є те, що фізико-хімічний склад води в процесі обробки залишається незмінним.

3 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

3 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення