Мембрани

Мембрани

Мембрана - головний елемент більшості фільтруючих систем, які якісно очищають воду.

На даний час мембранна очистка є найефективнішим способом очищення води, тому якість цього елемента фільтра є вирішальним для якості очистки води.

Існує кілька видів мембран, які використовуються в тих чи інших фільтрах; нанофільтраційні, мікрофільтраційні, ультрафільтраційні і зворотньоосмотичні.

В основному використовуються зворотньоосмотичні і ультрафільтраційні мембрани.

Перша технологія використовується в більш великому колі, так як максимально очищає воду - до 99,9% від усіх домішок у воді.Мембрани, які які представлюють цей тип фільтрації, називають композитними, або асиметричними. Складаються вони з двох різних за властивостями і характером пластів. Для першого пласта найчастіше використовують селективні матеріали, які пропускають молекули води, але не пропускають молекули розчинених мінеральних солей, і мікроорганізми. Другий пласт найчастіше називають підложкою, для нього використовуються більш грубі матеріали. Основною функцією підложки, це зміцнення тонкого селективного пласта, для запобігання імовірності механічних пошкоджень.

Мембрани на основі ультрафільтрації більш призначені для підготовки води для пиття, оскільки очищають воду, не зачіпаючи мінерального складу. Ультрафільтраційні мембрани сформовані з трубки, стінки, якої виготовлені з мікроскловолокна, що може мати пори розміром від 0,01 до 0,1 мКм. Велика кількість таких трубок зв'язується в пучок, який формує фільтруючий картридж. В процесі фільтрації відфільтровуються не тільки механічні домішки, а й великі органічні молекули, кластери молекул, коллоїди, бактерії і віруси.

6 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

6 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення