Автомати розливу води

Автомати розливу води

Всім відомо, що найважливішу роль в житті людини відіграє вода. Від якості питної води залежить найголовніше - наше здоров'я.

Сьогодні торгові автомати з продажу води поширені і популярні у багатьох країнах світу, у тому числі США, Канаді, Європі. Тепер стають популярними і в Україні, а розвиток технологій дозволяє виробляти все більш різноманітні і розумні машини. З останніх новинок варто відзначити автомати з очищення та продажу питної води, які принципово відрізняються від решти вендінг-машин.

Автомат не тільки продає і розливає воду, але, по суті, є міні-заводом з виробництва самого продукту. Сучасне обладнання дозволяє отримувати на виході високоякісну воду зі звичайної водопровідної. Автомат з очищення та продажу питної води підключається до системи міського водопостачання, а вода в ньому проходить кілька ступенів очищення. В найкращих апаратах очищення як правило включає і найдосконалішу на сьогоднішній день технологію - зворотний осмос. Іноді при розливі у воду дозується ремінералізуючий розчин, який забезпечує фізіологічну повноцінність води і повну відповідність потребам організму. Розлив води відбувається дозовано, в тару покупця в такій кількості, яку він потребує.

Для споживача переваги автомату очевидні: питну воду можна купувати за прийнятною ціною (в середньому від 40 до 80 коп за літр.), при цьому не оплачуючи лишні гроші на витрати виробника бутильованої води на логістику, упаковку і маркетинг.

А для підприємця, автомат з розливу води - це гарна можливість почати власну справу, яка не потребує великих інвестицій. Встановити автомат можна скрізь, де є підведення комунікацій: у супермаркетах і торгових центрах, офісах, бізнес-центрах, санаторіях і пансіонатах, в під'їздах житлових будинків.

1 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

1 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення