Фільтри пом'якшення та знезалізнення води

Фільтри пом'якшення та знезалізнення води

Фільтри пом'якшення та знезалізнення води - це установки, відносно нової і в той же-ж час високоефективної технології, яка завдяки використанню неагресивних наповнювачів розроблених і виготовлених з використанням найновіших фізико-хімічних досягнень і відкриттів, дає можливість очистити воду від речовин, які її забруднюють.

Такий метод очистки ефективний в квартирах, особняках, котеджах, багатоквартирних будинках, готелях, котельнях, кафе і ресторанах.

Фільтри пом'якшення та знезалізнення води в залежності від наповнення здатні одночасно очищати воду від цілого спектра різних домішок:

розчиненого у ній заліза та марганцю;

пом'якшувати воду;

частково очищати від нітратів, сульфатів, солей, важких металів, органіки.

Це досягається завдяки комбінуванню, правильному підбору і чергуванню шарів різних реагентів в одному універсальному корпусі.

Завдяки використанню нових технологій фільтруючі засипки можуть виконувати свою роботу досить тривалий час, завдяки здатності до відновлення своїх фільтруючих властивостей - регенерації. Регенерація комбінованих фільтрів проводиться також за допомогою води та розчину таблетованої солі.

8 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

8 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення