Фільтруючі засипки, реагенти

Фільтруючі засипки, реагенти

Фільтруючі завантаження - це основний робочий елемент системи фільтрації води. Саме завдяки застосуванню в обладнанні фільтруючих завантажень, відбувається очищення води від різних забруднень.

Спеціальні засипки здатні очищати воду від хлору, сірководню, нафтопродуктів, нітратів, нітритів, сульфатів, солей важких металів, органічних сполук, заліза і марганцю, солей жорсткості, приводити до норми такі показники як колір, прозорість, смак і запах. Засипки для фільтрів - це головний робочий елемент фільтруючих систем, які використовуються для очистки води.

Яку ж роль вони виконують? Під час роботи фільтра забруднення і домішки затримуються в зернистому шарі фільтруючого завантаження. Після цього вони вимиваються в дренаж під час зворотньої промивки. Варто також врахувати, що засипки для фільтрів не повинні розчинятися у воді і виділяти токсичні речовини. Залежно від призначення, завантаження фільтрів може діяти по різному під час процесу очищення: прискорює реакцію окислення розчиненого заліза, переводячи його в тверду фазу, і затримуючи між гранулами завантаження; Видаляє з води величезну кількість забруднень: залізо, марганець, солі важких металів, хлор, сірководень, нафтопродукти, нітрати, нітрити, сульфати; Пом'якшуєі воду; Покращує смак, колір і запах і інші якісні показники води.

В залежності від аналізу Вашої води можуть бути різні засипки і наші спеціалісти завжди допоможуть Вам з підбором необхідної фільтруючої суміші.

7 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

7 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення