Фільтри видалення сірководню

Фільтри видалення сірководню

Запах тухлих яєць в воді, його не сплутаєш ні з чим і саме він, деколи є страшним сном для власників дач, котеджів чи приватних будинків.

Часто беручи воду із свердловини від неї відчувається запах сірководню, він схожий на неприємний запах тухлих яєць. Така вода непридатна для пиття і приготування їжі та й в побутовому використанні не зовсім приємно, коли довкола Вас стоїть запах тухлих яєць, а в великій концентрації газ може викликати головокружіння, тошноту, порушення зору, органів дихання і може призвести навіть до летальних випадків. Крім цього наявність запаху, а відповідно і самого сірководню в воді перешкоджає очистці води від заліза і негативно впливає на труби водопровідної мережі, викликаючи інтенсивну корозію.

Причиною виникнення такого запаху є по суті звичайний газ, який є в воді, але як тільки він випаровується, запах тухлих яєць поширюється довкола. Створюють його в воді бактерії, що є результатом гниття білкових організмів і вони ж живляться цими продуктами гниття. Бактерії розвиваються в тому середовищі, де немає доступу кисню, дно, мул, стінки нечищеної криниці чи свердловини, або водоносні пласти до яких немає доступу повітря. Тому якраз частіше всього вода пахне сірководнем безпосередньо в глибокій, старанно вибуреній із гордою назвою - артезіанській свердловині.

Способів ефективної очистки води від сірководню існує не так багато, це аераційний метод, хімічний, з додаванням гіпохлориду натрію, озонування та каталітичний метод. Але для побутового і часто комерційного використання найчастіше застосовується каталітичний метод, оскільки всі інші або потребують багато місця, або капіталовкладень.

Для здійснення очистки води каталітичним методом використовується колонна із спеціальним вугільним завантаженням. Коли вода проходить через такий матеріал відбувається окислення сірководню а також частини розчиненого у воді заліза і вони затримуються в фільтручому завантаженні. Як правило матеріал має велику адсорбційну ємність по забрудненням, але рано чи пізно його ресурс випрацьовується, тоді здійснюється промивка матеріалу методом зворотнього зрихлення початковою водою, в результаті якої забруднення вимиваються з матеріалу і він знову готовий до подальшого використання.

Великою перевагою такого способі фільтрації є те, що для регенерації завантаження не потрібно реагентів.

3 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

3 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення