Від 1 до 10 з 30

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Всі ми з дитинства знаєм, що хлор шкідливий для нашого здоров'я, але кожного разу відкривши кран змішувача, чи приймаючи душ все одно відчуваєм його неповторний, ні з чим незрівняний аромат. А коли задамо собі питання, все-таки чим шкідливий хлор, більшість з нас не зможе дати відповідь на це запитанння.

Детальніше

Дуже часто покупці зайшовши в магазин з продажу фільтрів і сказавши ніби звичайну в такому випадку фразу:"Дайте мені картридж", впадають в ступор від простого запитання продавця: "Який вам потрібно картридж?".

Ніби що тут складного, картридж для фільтра, але не все так просто. І запитання продавця цілком логічне, бо продати картридж він може любий, але чи він буде саме тим, що Вам потрібно?

Детальніше

Що нам відомо про те, на що звертати увагу при покупці бутильованої води? В кращому випадку ми чули поради, щоб з дном пляшки було все в порядку, але цього дуже мало, щоб захистити своє здоров'я. Одна з найбільших небезпек, яка загрожує вашому здоров'ю при купівлі такої води є ПЛЯШКА в якій вона знаходиться, як зрозуміти наскільки це критично?

Детальніше

Запах тухлих яєць в воді, його не сплутаєш ні з чим і саме він, деколи є страшним сном для власників дач, котеджів чи приватних будинків.

Детальніше

Більшість людей коли перед ними стоїть питання вибору фільтра не задумуються над тим який ставити, знайомий сантехнік чи співбесідник на інтернет-форумі сказав "купити отой і фсьо буде добре", значить так і робим.

Величезна кількість людей впевнені що коли вони поставлять собі фільтр механічної фільтрації, то вода вже буде чистенька і сильно обурюються коли в чайнику не зникає накип чи червоний наліт на ванні! ? ! ? !

В дійсності все набагато складніше.

Детальніше

В основному на території України вода жостка, тому питання її впливу на наш побут хвилює багатьох. Особливо коли врахувати скільки на даний час з екранів телевізора чи з інтернета йде рекламної інформації з одної сторони про шкоду для техніки жорсткої води, а з другої авторитетно розказують про недостачу кальцію в організмі людини, що викликає захворювання опорно-рухового апарату, чи нестачу магнію, що спричиняє інфаркт. І техніку щкода і здоров'я ніби втрачаєм...

Детальніше

Останнім часом точаться запеклі суперечки стосовно користі чи шкоди зворотньоосмотичного фільтра для води. Щоб зрозуміти для себе як і на що впливає осмосмотичний фільтр, спробуємо визначити, що він таке і як працює?

Детальніше

SCAA (Specialty Coffee Association of America) - Американська ассоціація кави, чітко визначила параметри води, яка має згідно з регламентом використовуватись в чемпіонатах бариста. Таким чином був заданий світовий стандарт якості, адже ці змагання є головним провідником культури вживання кави, по крайній мірі поки інтернет ще не навчився передавати смак і аромат кави. Стандарт був опублікований на сторінці Dissecting SCAA’s Water Quality Standard 8 липня 2013 р. і до цього часу залишається незмінним.

Детальніше

Якою має бути добра питна вода, адже від її якості часто залежить здоров'я людини?

Напевно скільки людей стільки буде думок про те якою вона має бути, але більшість схиляються до того, що добра питна вода це вода з джерел, або вода яку ми купляємо в пляшках і бутлях

Детальніше

В наш час однією з найсерйозніших проблем для людини є вода, а коли точніше то чиста вода.

Вода займає майже 70% поверхні нашої Землі, це приблизно 1 386 000 000 000 000 000 000 літрів, і тільки 2% цієї води є питною, тобто придатною для вживання.

Детальніше

Від 1 до 10 з 30

на сторінці
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення