Фільтри видалення хлору

Для знезараження води в міських та і не тільки міських водопроводах практично всюди використовується хлор. В процесі хлорування в воді знищуються майже всі бактерії та віруси, а також додатково відбувається так звана консервація води, тобто в воді практично завжди залишається певна кількість вільного хлору, який і далі "захищає" воду від бактерій.

Але маючи позитив від застосування хлору ми отримуємо і негативну сторону, хлор це потужна отрута, яка накопичившись в нашому організмі викликає дуже серйозні захворювання, такі як рак, послаблення імунітету, зміни на генетичному рівні, хвороби серця, дихальних органів, суглобів і ін. Та й про косметичний вплив на шкіру і волосся теж не вартує забувати, при купанні в воді з хлором подразнюються оболонка очей, шкіра стає сухою і хворобливою, руйнується структура волосся, воно стає сухим, ламким без природнього блиску, з'являється перхоть.

Для того, щоб убезпечити себе від негативного впливу хлорованої води, та очистити її від хлору, хлороорганіки і природніх органічних сполук в господарствах використовують фільтри. Вони бувають різного типу і швидкості фільтрації та ефективності, але практично у всіх для очистки води від хлору використовується активоване вугілля з підвищеними сорбційними та фільтрувальними властивостями.

1 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

1 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення