Розширювальні баки для систем опалення

Розширювальні баки для систем опалення

Розширювальні баки один з основних елементів системи опалення, вони призначені для прийому надлишку води, який утворюється при тепловому розширенні в результаті нагріву.
Внутрішнній простір всіх елементів системи опалення (трубопроводи, опалювальні прилади, арматура, устаткування і т.д.) заповнено водою. Під час експлуатації об'єм води, якою заповнено систему зазнає змін: в процесі збільшенняі температури води він збільшується, а при зниженні - зменшується, в результаті чого змінюється внутрішній тиск. Але ці зміни не повинні позначатися на правильній роботі системи опалення і, перш за все, не повинні призводити до перевищення меж міцності будь-яких елементів системи. Тому в системи водяного опалення вводять додатковий елемент - розширювальний бак.

Розширювальні баки мають складну конструкцію. Вони розділені на дві порожнини - в одній збираються надлишки теплоносія, а в іншій перебуває газ, може використовуватися азот або повітря. Ємності розділені мембраною (тому такі баки називають також мембранними). Така конструкція дозволяє підтримувати стабільний тиск в системі опалення. До переваг подібної конструкції можна віднести відсутність контакту теплоносія з повітрям, він не випаровується і не наповнюється киснем. Крім того, такий бак не вимогливий в плані місця установки. Ви зможете встановити його в будь-якому зручному місці опалювальної системи.

Товари від 1 до 9 з 14

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 14

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення