Спеціалізовані картриджі для фільтрів

На сьогодні процентний вміст мікрочасток і речовин, що входять в склад питної води дуже сильно відрізняється від складу, який був, наприклад, 5 років тому. За даними екологів, лише 1% водних ресурсів на Землі не вимагає очищення перед вживанням. 19% світових запасів прісної води взагалі не придатні до вживання.

Саме тому, коли вести розмову про чисту питну воду, то необхідно відразу ж відразу ж думати про якісний спосіб її очищення. При надходженні з водопроводу вода має багато домішок, небезпечних для нашого здоров'я.

Не виникає і тіні сумнівів, чи повинні бути в будинку побутові фільтри, які очищають питну воду від різного роду домішок. Адже частинки іржі, кальцію і заліза, надмірна кількість хлору - все це ми отримуємо з неочищеної води.

Одним з простих та ефективних способів очисти воду є використання спеціалізованих картриджів, які дозволяють знизити концентрацію заліза у воді (забирають металевий смак і запах, оберігають від "іржавих" патьоків на сантехніці), видаляють сірководень, пом'якшують воду (захищають побутове обладнання від утворення накипу (осідання солей жорсткості), збільшують ефективність миючих засобів).

Спеціалізовані фільтри очищення питної води застосовуються для отримання високоякісної води скрізь, де це необхідно: вдома, в офісі, для приготування напоїв та їжі, при охолодженні і нагріванні води, для виготовлення льоду і ін..

Товари від 1 до 9 з 12

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 12

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення