Нагрів води

Нагрів води

Сучасне життя в місті та за його межами неможливо уявити без систем опалення, гарячого водопостачання і автоматики, яка дозволить контролювати роботу цих систем для досягнення якомога більшої ефективності, при зменшенні витрат палива.

Якщо ви живете в багатоповерховому будинку, то майже завжди таке питання вирішується централізованим опаленням (щоправда не завжди такою системою опалення задоволені самі жителі, але маєм те, що маєм). А що робити, якщо такий спосіб зігріти житло і отримати теплу воду наприклад для душу недоступний? При виборі водонагрівача величезна кількість пропозицій може заплутати кого завгодно. Який котел потрібен саме вам? Яку автоматику вибрати? 

Опалювальні котли бувають: газовими, твердопаливними та електричними. Зазвичай найпоширенішим паливом вважається деревина і вугілля. Газ - зручний в експлуатації. На електриці працює чимало котлів, але при його відсутності тепла вам не домогтися. І, нарешті, рідко, але зустрічаються котли на рідкому паливі.

Кожен тип опалення має як переваги, так і недоліки, та й вартість палива в залежності від регіону може значно різнитися. Коли ви визначилися з тим, на якому паливі працюватиме ваш котел, потрібно розрахувати необхідну потужність: при купівлі агрегату із занадто маленьким показником ви будете мерзнути, а великим - переплатите за непотрібні градуси. Звичайно, вирахувати досконально тепловтрати приміщення неможливо без спеціальних приладів, але за середній беруть показник в 100 Вт на квадратний метр. Нехитрі математичні розрахунки говорять про те, що для опалення квартири або будинку площею в 100 кв.м потрібно котел потужністю 10 кіловат.

І ми будемо раді, коли наш сайт і наші пропозиції допоможуть Вам підібрати "правильний" котел і потрібні для його ефективної роботи пристосування, а як результат отримати комфорт у Вашому домі.

 

 

Товари від 1 до 9 з 14

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 14

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення