Навісні газові конденсаційні опалювальні котли

Навісні газові конденсаційні опалювальні котли

Конденсаційні котли вже давно широко використовуються в європейських країнах. І на Україні все більше і більше людей розуміють переваги конденсаційного котла.

Конденсаційні котли в порівнянні з звичайними мають очевидні переваги: ККД в порівнянні з традиційними газовими котлами набагато більший і досягає 103%, а відповідно і менше споживання газу для нагріву води; суттєво нижчий рівень викидів в атмосферу ( більше ніж в 20р. нижче українських нормативів); невеликий термін окупності ( 2-3 роки); завдяки малій температурі вихідних газів можна використовувати пластикові труби.

В звичайних низькотемпературних газових котлах продукти згоряння виходять через димохід в атмосферу. При цьому разом з газами виходить і водяна пара, яка утворюється в результаті згоряння палива, тобто втрачається частина тепла (прихована енергія пароутворення). Саме цю частину тепла використовує конденсаційний котел. Димові гази, які утворилися в результаті горіння попадають на вторинний теплообмінник. В цьому теплообміннику водяна пара конденсується і віддає частину своєї енергії воді, яка поступає з системи опалення. А утворений при цьому кондесат зливається через спеціальну трубу в каналізацію. Попередньо нагріта у вторинному теплообміннику вода поступає в первинний теплообмінник, де догрівається до необхідної температури. Потім вода поступає в систему опалення, віддає своє тепло опалювальним приладам і знову повертається в котел. Димові гази, які виходять в атмосферу, при цьому мають температуру на кілька градусів більше від температури води, яка вернулась в котел.

Товари, що відповідають вибру відсутні.