Системи ультрафільтрації води

На даний час самим кращим фільтром для води вважається зворотній осмос. Така система очищає воду настільки добре, що в воді практично не залишається ніяких речовин, ні корисних, ні шкідливих.

Є багато людей, які сумніваються в користі очищеної до такого рівня води і для них прекрасно підійде система ультрафільтрації питної води. Система ультрафільтрації води, це своєрідний гібрид проточного фільтра і системи зворотнього осмосу, який поєднав кращі риси кожного з цих фільтрів для води і водночас позбавив тих властивостей, які не завжди подобались певним користувачам.

Від проточних фільтрів такі системи отримали здатність очищати воду з допомогою спеціальних картриджів, які розраховані на забруднення, які характерні для певної місцевості.

Від зворотньоосмотичних фільтрів система ультрафільтрації запозичила мембрану, щоправда тільки пинцип очистки мембраною. Мембрана системи ультрафільтрації має щільність фільтрації не до 0,0001 мКм., як мембрана зворотнього осмосу, а тільки до 0,02 мКм.. Завдяки такому ступеню фільтрації мембрана здійснює очистку води від вірусів, бактерій, але при цьому пори мембрани не створюють опору для проходження інших речовин. І як результат, при проходженні води через мембрану системи ультрафільтрації, мінеральний склад води не змінюється.

Тобто зберігаючи можливості фільтрації проточного фільтра, система ультрафільтрації набула додаткової можливості очистити воду від бактерій і вірусів, не змінюючи хімічний склад води, та зберігаючи можливість працювати навіть при низькому тиску води.

1 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

1 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення