Фільтри знезалізнення води

Фільтри знезалізнення води

Фільтри знезалізнення води

Вода з підвищеним вмістом заліза має неприємний смак, сантехніка покривається жовто-бурим нальотом. А в промисловості використання такої води неприпустимо, оскільки це призводить частих поломок виробничого обляднання. Практично всі виробники котельного обладнання середньої і високої потужності у вимогах до вихідної води регламентують показник заліза. Залізо утворює відкладення іржавого нальоту на поверхні нагрівання. Очищення води від заліза є обов'язковим для промисловості.

У воді, яка надходить на обробку в мембранні, електродіалізні, магнітні апарати- вміст заліза повинен зводитись до мінімальних значень.

Сполуки заліза і марганцю забруднюють іонообмінні смоли, що впливає на ефективність роботи системи пом'якшення води.

Знезалізнення води в деяких випадках досить складна задача, яку часто потрібно вирішувати комплексно. Існує багато способів очистити воду, але найбільш ефективним є принцип окислення двох валентного заліза до його тривалентної форми (іржі), яку потім видаляють механічним способом.

Найчастіше використовуються фільтри знезалізнення безреагентного типу. Вони являють собою стандартну конструкцію: балон з клапаном фільтрації, куди засипається відповідний фільтруючий матеріал.

1 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

1 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення