Фільтри для ванн

Фільтри для ванн

Фільтри для очищення води в душі чи ванній кімнаті вже давно стали необхідною частиною життя тисяч сімей.

Останнім часом все більше та більше піднімаються питання про якість води з міського водопроводу і вже точно доведена пряма залежність між якістю води і нашим здоров'ям: колосальної шкоди для здоров'я завдає як неочищена питна вода, яку ми споживаєм, так і та вода, що використовується нами для душа, чи ванни.

Воду хлорується практично в усіх містах України, захищаючи нас від хвороботворних вірусів і бактерій, але разом з тим піддаючи нас іншим ризикам. Хлор сам є потужним алергеном, під дією якого в воді утворюються токсичні хлоорганічні речовини і іменно хлорування води дуже часто є причиною виникнення багатьох серйозних захворювань внутрішніх органів. І навіть коли ви не п'єте нефільтровану водопровідну воду, нею все одно доводиться митись. А під час прийому ванни, або душа, випари гарячої хлорованої водипотрапляють в ваш організм через дихальну систему і шкіру. Висновок напрошується сам по собі - воду потрібно очищувати не тільки щоб споживати, а й для захисту від вредного хлору в ванній кімнаті.

До недавнього часу практично не було фільтрів, що могли швидко і якісно очищати не тільки холодну, але й гарячу воду в вашій ванні. Та й ціна тих, що можна було використовувати, була безпідставно завищеною. На даний час ми маєм можливість запропонувати Вам фільтр практично для любої сім'ї і на різні цінові категорії. Вибір залишається тільки за Вами.

Товари, що відповідають вибру відсутні.