Фільтри проти накипу

Фільтри проти накипу

Однією з найбільш сер'йозних проблем, з якими зустрічаються практично всі користувачі приладів, що в своїй роботі використовують воду є утворення накипу. Це тверді відкладення, які утворюються на трубах котлів, колонок, тенах і внутрішніх стінках бойлерів, пральних і посудомийних машин та чайниках.

Причиною утворення накипу на нагрівачах, внутрішніх стінках і трубах є надмірна кількість солей кальцію, магнію, які розчинені у воді. Чим більший вміст цих солей, тим більш «жорсткою» є вода. Ці солі відкладаються на поверхнях пристроїв, приводячи їх у непридатний для роботи стан. Шар накипу, що утворюється всередині труб теплообмінника значно погіршує теплопровідність металу, тому навіть найтонший шар створює великий термічний та гідравлічний опір і може призвести до такого перегріву труб і корпусів, що в них утворюються тріщини і як результат виникають розриви корпусів і труб. Також не вартує забувати, що накип відкладаючись на внутрішніх стінках труб, ускладнює прохідність води, а в подальшому викликає закупорку водопровідних труб.

Є різні способи боротьби з накипом, найдієвішим способом на даний час є хімічна очистка води (пом'якшення), але вона є недешевим задоволенням, бо для такого способу використовуються досить дорогі комплектуючі.

В цьому розділі ми пропонуємо більш демократичні ,в плані ціни, способи боротьби з утворенням накипу в ваших побутових приладах, які дадуть можливість отримати хороший результат, при порівняно невеликих затратах.

4 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

4 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення