Фітінг кутовий Organic

Кутовий фітінг Organic можна використовувати в контакті з чистою питною водою та короткий час може контактувати з рідинами, які мають високу температуру.

Наявність: Є в наявності

55,00 грн.
АБО

Organic

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Фітінг кутовий Organic
  • Будова фітінга
  • Organic

Деталі

Кутовий фітінг Organic, має просту конструкцію, яка суттєво полегшує користування ним, та робить можливим без всяких зусиль приєднати чи картридж, чи якийсь пристрій до потрібної системи.

Кутовий фітінг Organic призначений для використання в тих місцях, де потрібно приєднати елементи водних фільтрів та пристроїв, які використовуються в роботі з водою, різними напоями, та рідинами.

Фітінги  зроблені з білого поліацеталя, а ущільнююче кільце, з EPDM (харчова резина), пластик завдяки своїм властивостям можна використовувати в контакті з чистою питною водою та короткий час може контактувати з рідинами, які мають високу температуру.

Для того, щоб чітко фіксувати трубку в фітінгу та зменшити імовірність розривів, в адаптері використовуються цанги з зубцями з нержавіючої сталі.

У фітінгах Organic використовується унікальна запатентована система Speedfit, в ній, щоб зафіксувати трубку досить вставити її до упору в фітінг, і там цанги з металевими зубцями зафіксують трубку, таким чином, що при цьому трубка не деформується і не обмежує потік, а ущільнююче кільце запобігає протіканню. Крім цього така система дозволяє легко від'єднати трубку, для цього достатньо притиснути цангу до корпуса фітінга та витягнути трубку.

Фітінги і адаптори цієї лінійки призначені тільки для використання з рідинами і не допускається до використання з вакуумом, газами і повітрям.

Додаткова інформація

Країна виробник Тайвань
Виробник Organic
Діметр, "/мм. 1/4 /6,4 x 1/4
Матеріал виробу Ацеталь сополімер
Робоча температура, °С +1 - +74,2
Максимальний робочий тиск, бар. 10
Колір Білий

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Мембрана зворотнього осмосу Filmtec TW30-1812-50

Мембрана зворотнього осмосу Filmtec TW30-1812-50

815,00 грн.
Біокерамічний картридж Aquafilter AIFIR

Біокерамічний картридж Aquafilter AIFIR

Звичайна ціна: 429,00 грн.

Спеціальна ціна: 407,00 грн.