Трубка для фільтра KTPE 14 W (м.п.)

Трубка для фільтра KTPE 14 W, використовується в системі зворотнього осмосу, та інших фільтрах з очистки води, а також виробниками холодильників і іншої техніки, для під'єнання до води льодогенераторів і диспенсерів води, а також для дренажу.

Наявність: Є в наявності

8,00 грн.
АБО

Трубка KTPE 14

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Трубка для фільтра KTPE 14
  • Трубка KTPE 14

Деталі

Трубка для фільтра KTPE 14 W, використовується для з'єднання складових частин в системі зворотнього осмосу, або інших фільтрів з очистки води, виробниками холодильників і іншої техніки, для під'днання до води льодогенераторів і диспенсерів води, а також для дренажу.

Трубка для осмосу виробляється з поліетилену PE, який належить до самих універсальних і простих полімерів в промисловості.

Трубка для осмосу KTPE 14 W, підходить для всіх компресійних фітінгів ( типу Жако) і швидкороз'ємних ( типу John Guest), які розраховані на трубки 1/4".

Такі трубки можна використовувати всюди, там де нема високих вимог до максимальної робочої температури і тиску.

Матеріал трубки для зворотнього осмосу має високу стійкість по відношенню до різноманітних хімічних реагентів ( лугів і кислот).

Трубки для фільтра KTPE 14 W, завдяки своїм властивостям є гнучкими, але при згині не вартує перевищувати радіус згину, щоб уникнути залому. Також не потрібно забувати, що поліетилену властива тягучість при навантаженні.

Трубки для фільтра відповідають всім європейським та світовим вимогам до речовин і матеріалів, які контактують із питною водою і харчовими продуктами у відповідності з D.M.21/03/3 і директиви 90/127/CEE.

Додаткова інформація

Країна виробник Польща
Виробник Aquafilter
Діметр, "/мм. 1/4 / 6,4
Матеріал виробу Поліетилен PE
Робоча температура, °С +2 - +65
Максимальний робочий тиск, бар. 5
Колір Білий

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Біокерамічний картридж Aquafilter AIFIR

Біокерамічний картридж Aquafilter AIFIR

Звичайна ціна: 429,00 грн.

Спеціальна ціна: 407,00 грн.