Фільтруюче завантаження FILTER AG PLUS

Фільтруюче завантаження Filter-Ag Plus дозволяє збільшити ефективність роботи обладнання та зменшити займану площу внаслідок високих швидкостей потоку в робочому режимі.


Матеріал має велику тривалість фільтроциклу, що знижує експлуатаційні витрати і витрату води на зворотну промивку.

Наявність: Є в наявності

1 000,00 грн.
АБО

Фільтруюче завантаження FILTER AG PLUS

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

Деталі

Фільтруюче завантаження Filter-Ag Plus - це унікальна природна руда (клиноптилоліті), яка має безліч переваг в порівнянні з пісковими та мультимедійними фільтрами, які використовуються для видалення зважених твердих частинок.

Гранули Filter-Ag Plus мають велику площу поверхні і внутрішню пористість. Це дозволяє ефективно сорбувати не тільки виважені, але й колоїдні частинки, мул і зважені органічні сполуки за рахунок фільтрації і адгезії. Нерівна поверхня і внутрішня пористість забезпечують високу площу поверхні для ефективного видалення зважених часток, і за рахунок проникнення всередину гранул може бути забезпечена тонкість фільтрації до 5 мкм. Структура Filter-Ag Plus як правило створює менші втрати напору і забезпечує більш глибоке проникнення забруднень в шар завантаження, що забезпечує більшу грязеемкость і більший фільтроциклу і знижує періодичність зворотних промивок і витрата води.

Filter-Ag Plus має широкі області застосування: від портативних систем очищення питної води до установок з промислової очищенню стічних вод, від систем водопідготовки градирень до плавальних басейнів. 

Додаткова інформація

Виробник Ecosoft
Країна виробник
Колір Ні
Насипна щільність 0,8 кг/дм3
Коефіцієнт однорідності 1,8
Розмір гранул, мКм 0,6 х 1,4 мм
Максимальна температура рідини 60 °С
Висота шару, мін., мм. 600 - 900 мм
Вільне місце в фільтрі 50 % від висоти шару
Лінійна швидкість фільтрування 12 - 20 м/год