Фільтруюче завантаження FILTER AG

Filter AG - являє собою діоксид кремнію і використовується в якості високоефективного фільтру для видалення зважених речовин.

Наявність: Є в наявності

560,00 грн.
АБО

Фільтруюче завантаження FILTER AG

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

Деталі

Clack Filter-Ag має ряд переваг у порівнянні з більш поширеними гранульованими фільтруючими завантаженнями использующимися для механічного очищення води від твердих зважених частинок. Його нерівна поверхня забезпечує велику площу поверхні і складну траєкторію протікання потоку води через шар завантаження, за рахунок чого рівень механічного очищення досягає, як правило, 20-40 мкм.

За рахунок більшого розміру часток Filter-Ag зменшуються втрата тиску в фільтрі і відбувається більш глибоке проникнення частинок забруднень в шарі завантаження, що продовжує термін служби фільтра. Великі частинки Filter Ag і їх неправильна форма запобігають злипанню відфільтрованих забруднень і осаду у верхньому шарі завантаження і, відповідно, його подальше блокування, як це відбувається в стандартних піщаних фільтрах. За рахунок легкої ваги матеріалу зменшується витрата води і досягається більше розширення шару для видалення відфільтрованих механічно частинок при розпушуванні завантаження.

Дана ідеальна комбінація форми частинок, їх розміру та щільності робить Filter Ag високоефективним фільтруючим матеріалом. Хоча Filter Ag не призначений для видалення з води заліза, практика показує, що зубчаста поверхня його частинок добре затримує пластівці заліза, які формуються після окислення розчинної форми заліза.

Низький перепад тиску, висока продуктивність в робочому режимі і невелика витрата води на взрихлення дозволяють значно скоротити капітальні та експлуатаційні витрати на очищення води від зважених часток.Clack Filter Ag може застосовуватися для систем очищення води під тиском і гравітаційних систем.

Завдяки своїй щільності Filter Ag може також використовуватися в мультимедійних фільтрах.

Додаткова інформація

Виробник Ecosoft
Країна виробник США
Колір Ні
Насипна щільність 0,38 - 0,42 кг/дм3
Коефіцієнт однорідності 1,8
Розмір гранул, мКм 0,6 х 1,7 мм
Максимальна температура рідини 60 °С
Висота шару, мін., мм. 610 - 910 мм
Вільне місце в фільтрі 50 % від висоти шару
Лінійна швидкість фільтрування 12 м/год