Іонообмінна смола Dow DOWEX ™ HCR-S/S (1л.)

Іонообмінна смола Dow DOWEX ™ HCR-S - гелевий сильнокислотний катіоніт для пом'якшення води господарсько-побутового призначення, а також для застосування в комерційних і промислових процесах.

Наявність: Є в наявності

Звичайна ціна: 110,00 грн.

Спеціальна ціна: 105,00 грн.

АБО

Іонообмінна смола Dow DOWEX ™ HCR-S/S (1л.)

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

Деталі

Іонообмінна смола Dow DOWEX ™ HCR-S/S - гелевий сильнокислотний катіоніт для пом'якшення води господарсько-побутового призначення, а також для застосування в комерційних і промислових процесах.

Іонообмінні смоли представляють собою тверді полімери, нерозчинні, які мають здатність до іонного обміну у водних і водноорганічних розчинах.

Іонообмінні смоли використовуються в харчовій промисловості, побуті, котельнях, теплоелектростанціях, атомних станціях, фармацевтичній промисловості та інших галузях, де є потреба в чистій, м'якій воді.

Процес пом'якшення можна назвати обміном іонів, де іони магнію і кальцію, які зумовлюють жорсткість, з води, що очищається, заміщують іони натрію, що знаходяться в катіоніті. Тобто вода при проходженні через завантаження іонообмінної смоли, "віддає" іони кальцію і магнію, замінючи на іони натрію, або коли говорити не по науковому, позбувається мінералів, які роблять воду жорсткою і стає м'якою. Солі натрію, на відміну від солей магнію і кальцію, не випадають в осадок при нагріванні води і не утворюють накип на нагрівальних елементах.

Відновлення властивостей завантаження відбувається за допомогою розчину таблетованої солі. Цей процес є аналогічним процесу пом'якшення води, тільки в зворотньому напрямку. Розчин солі пропускається через фільтруючий матеріал, де здійснюється зворотня заміна іонів магнію і кальцію, на іони натрію, потім вода насичена цими мінералами зливається в каналізацію.

Додаткова інформація

Виробник Dow
Повна обмінна ємність, мін, г-екв/л. 2,0
Розмір гранул, мКм 585 ± 50
Щільність гранул, г/мл. 1,28
Висота шару, мін., мм. 800
Повне набухання (Na+→ H+), % 8
Діапазон кислотності, pH 0-14
Максимальна температура при експлуатації, ºC 120
Вологість в упаковці, % 44-48
Швидкість потоку, робочий цикл/швидка промивка, м³/год. 5-50
Швидкість потоку,прямоточна регенерація/витиснення, м³/год. 1-10
Розхід солі на регенерацію, г/л. 100-150
Концентрація сольового розчину для регенерації, % 8-12
Насипна вага, г/л. 820
Країна виробник США