Картридж Aquafilter FCCST для пом'якшення води

Картридж Aquafilter FCCST призначений для пом'якшення води - видалення з неї солей жорсткості.


Картридж містить засипку (дрібнозернистий іонообмінний гранулят) з високою здатністю заміни іонів кальцію і магнію на іони натрію.

Наявність: Є в наявності

Звичайна ціна: 123,00 грн.

Спеціальна ціна: 116,00 грн.

АБО

Aquafilter FCCST

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Картридж FCCST для пом'якшення води
  • Картридж FCCST для пом'якшення води
  • Aquafilter FCCST
  • Aquafilter FCCST

Деталі

Картридж Aquafilter FCCST найкращий варіант, коли потрібно пом'якшити воду, оскільки солі жорсткості дуже часто є причиною поломок побутової техніки за рахунок утворення накипу на поверхнях, які контактують з водою.

Накип затруднює тепловіддачу нагрівачів і як результат, вони перегорають, осідаючи на трубах теплообмінників утруднюється прохід води, і суттєво знижується ефективність роботи приладу. Вже не кажучи про смак напоїв, чи страв, які готуються на жорсткій воді, він далеко не такий, яким мав-би бути.

Картридж Aquafilter FCCST містить іонообмінні матеріали, із високою здатністю до обміну іонів солей жорсткості, а саме іонів кальцію та магнію на іони натрію.

Іонообмінний наповнювач картриджа Aquafilter FCCST - високоякісна органічна іонообмінна смола питної якості, що складається з високомолекулярних поліелектролітів, які мають здатність обмінювати свої рухливі іони на іони з подібним зарядом, взяті з навколишнього середовища. В результаті цього вода позбавляється від солей жорсткості, яка приводить до відкладування солей в організмі людини, випадання накипу на водонагріваючих поверхнях, прискорюючи знос обладнання та збільшуючи витрати енергії для нагріву води.

Для захисту від попадання в очищену воду мікрочастинок фільтруючого матеріалу, картриджі мають додатковий запобіжний фільтр.

Увага! Ресурс роботи змінного картриджа може змінюватись в залежності від якості очищуваної води. 

Додаткова інформація

Країна виробник Польща
Виробник Aquafilter
Тип фільтра (призначення) Проточний фільтр
Тип картриджа Пом'якшення
Розмір картриджа, " 9⅞ х 2½
Ступінь фільтрації, мКм. 10
Ресурс картриджа, л. 2000
Швидкість фільтрації, л/хв. 3
Робоча температура, °С +2 - +45