Мембрана зворотнього осмосу Filmtec TW30-1812-75

Зворотньоосмотична мембрана - серце систем зворотного осмосу, саме завдяки їй ми отримуєм абсолютно чисту воду. 
Розміри пор мембрани відповідають розміру молекул води за рахунок, чого видаляється  до 96-99% всіх розчинених у воді хімічних і мінеральних відкладень, а також бактерії і віруси.

Наявність: Є в наявності

1 059,00 грн.
АБО

Filmtec TW30-1812-75

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Мембрана зворотнього осмосу Filmtec TW30-1812-75
  • Будова Filmtec TW30-1812-75
  • Filmtec TW30-1812-75

Деталі

Мембрана Filmtec TW30-1812-75 - головний елемент систем фільтрації, які працюють за принципом зворотного осмосу. Якість цього елемента є вирішальною для якості очистки води.

Мембрани Filmtec, DOW Chemical володіють рядом переваг в порівнянні з навіть найближчими конкурентами - великий робочий діапазон рН (стійкі до руйнування), збільшена продуктивність завдяки збільшенню активної поверхні (порівняно з аналогами на 15% більше), безперервна структура (відсутні "слабкі місця"), підвищена стійкість (збільшено ресурс роботи).

Поліамідна тонкоплівкова композитна, або асимметрична (TFC) зворотньоосмотична мембрана Filmtec TW30-1812-75 використовується в системах зворотнього осмосу та складається із згорнутих по спіралі в рулон послідовних пластів які мають різні властивості та характеристики: водоподаючого пласту, напівпроникної селективної полімерної плівки (власне мембрани), яка пропускає молекули води, та не пропускає молекули розчинених в воді мінеральних солей та мікроорганізми і водозбірного пласту. На торець мембранного елемента під тиском надходить вода і просочуючись через селективну плівку очищається та збирається водозбірним пластом, далі по спіралі вода стікає до центральної водозбірної трубки, утворюючи пермеат (чисту воду). А концентрат (вода насичена речоаинами, які видалені з води) стікається до іншого торця мембрани і з нього зливається в каналізацію.

Таким чином молекули води відділяються від розчинених у ній речовин. Зворотньоосмотична мембрана ефективно видаляє з води солі жорсткості, розчинене залізо, фтор, пестициди, важкі метали, органічні і неорганічні сполуки, віруси та й бактерії. Розмір пор мембрани настільки малий (0,0001 мікрона), що крізь неї просочуються тільки молекули самої води, фільтруючи все інше.

Елементи Filmtec виключною стабільністю структури і високою продуктивністю. Вони здатні працювати при низькому тиску, не втрачаючи при цьому своєї продуктивності і фільтруючої здатності (селективності). Елементи Filmtec виготовляють з використанням передових високоточних технологій, що гарантує їх довговічність та надійність в роботі.

Мембрани Filmtec TW-1812-75 можуть застосовуватися в зворотних осмосах таких як: TGI, WIN, GTS,ORGANIC, Leader (Лідер), Atoll (Атолл), Zepter (Цептер), Aqua, AquaPlus, AquaMag, Blue Filters, Installine, Absolute, Ecosoft, Aquafilter (Аквафільтр), Raifil (Райф), AquaPro, Kristal, Nemo, Ватекс, Аквафор, Наша вода, Filter1, Гейзер, Водограй, Рось, Істок, Aqualine, Aqua Kut, Нова вода, Перша вода, ECOFILTER, JG Filters та ін.

Додаткова інформація

Виробник Filmtec
Країна виробник США
Продуктивність мембрани, л/доба / Gal/доба (при тиску 4 Атм.) 282 / 75
Максимальна швидкість подачі води, л/год. 11,75
Ступінь фільтрації, мКм. 0,0001
Стабільне солевидалення, % 98
Мінімальне солевидалення, % 96
Робочий тиск, бар. 2-4
Максимальний робочий тиск, бар. 21
Максимальна температура при експлуатації, ºC 45
Максимальний коллоїдний індекс 5
Діапазон кислотності, pH 2-11
Максимальна концентрація вільного хлору, мг/л. <0,1
Розмір фільтруючого елемента (довж. х діам.), мм. 295 х 55

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Біокерамічний картридж Aquafilter AIFIR

Біокерамічний картридж Aquafilter AIFIR

Звичайна ціна: 429,00 грн.

Спеціальна ціна: 407,00 грн.