Картридж Наша Вода Max 4 для фільтра-глечика

Картридж Наша Вода Max 4 використовується для комплексної доочистки питної води, від солей жорсткості, хлору і інших забруднень.

Наявність: Є в наявності

Звичайна ціна: 115,00 грн.

Спеціальна ціна: 89,00 грн.

АБО

Наша Вода Max4

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Картридж Наша Вода Max 4
  • Наша Вода Max4

Деталі

Призначення: для комплексного доочищення питної води, з середнім рівнем забрудненості, який не перевищує рівень водопровідної води.

Фільтрація води картриджами Наша Вода Max 4, здійснюється за чотири етапи.

Перший етап, попередній, очищає воду від різноманітних механічних домішок, наприклад іржі, піску, пропускаючи воду крізь фільтр з дрібної сітки.

На другому етапі очистки картридж Наша Вода Max 4 за допомогою іонообмінної смоли, вода очищається від таких домішок, як алюміній, мідь, свинець. Зменшується також і карбонатна жорсткість води - причина накипу і різноманітних захворювань людини. Цей етап можна назвати, як іонообмінна фільтрація.

Слідуючий шар картриджа - гранульоване активоване вугілля, яке є прекрасним абсорбентом і очищає воду від хлору, який надає воді наприємний запах і присмак, а також від органічних домішок, серед яких є і пестициди.

На заключному етапі вода проходить через фільтр з наддрібної сітки, повністю очищаючись від можливих дрібних частинок.

Таким чином, проходячи через всі чотири щари картриджа, з певною швидкістю потоку, звичайна водопровідна вода, позбавляється від всього лишнього і шкідливого, а також від лишньої жорсткості. В той-же час зберігаються корисні властивості води, а також необхідна людині кількість мінералів і солей.

Картридж Наша Вода Max 4 можна використовувати з фільтрами-кувшинами Brita, Аквафор, Наша Вода, Optimax.

Зверніть увагу: Ступінь очищення найчастіше залежить від води, що очищається та може змінінюватись в процесі використання. Не рекомендується використовувати картридж довше аніж рекомендовано, або для очищення більшої кількості води. В любому випадку час між замінами фільтруючого картриджа має бути не довше 3 місяців. Новий картридж при першому використанні неохідно замочити та перших 2 глечика очищеної води злити в каналізацію.

Додаткова інформація

Виробник Наша Вода
Країна виробник Україна
Ресурс картриджа, л. 240
Максимальна температура води, яка очищається, °С 35