Система ультрафільтрації Aquafilter FP3-HJ-K1

Система ультрафільтрації Aquafilter FP3-HJ-K1 - це сучасна, ергономічна чотириступенева система очистки води з капілярним мембранним фільтром, для монтажу під мийку.


Такий фільтр прекрасно підходить для міської квартири через свої невеликі розміри, та завдяки сучасним технологіям фільтрації він очистить воду від хлору, піску, іржі, зробить воду м'якою, кришталево чистою і з приємним смаком, а використання капілярної мембрани дозволить видалити з води практично всі мікроби і бактерії.

Наявність: Є в наявності

Звичайна ціна: 1 907,00 грн.

Спеціальна ціна: 1 813,00 грн.

АБО

Система ультрафільтрації Aquafilter FP3-HJ-K1

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Aquafilter FP3-HJ-K1
  • Будова принцип роботи схема під'єднання  FP3-HJ-K1
  • Система ультрафільтрації Aquafilter FP3-HJ-K1

Деталі

Система ультрафільтрації Aquafilter FP3-HJ-K1 - це сучасна, ергономічна чотириступенева система очистки води з капілярним мембранним фільтром, для монтажу під мийку.

Такий фільтр, як система ультрафільтрації Aquafilter FP3-HJ-K1 прекрасно підходить для міської квартири через свої невеликі розміри, та завдяки сучасним технологіям фільтрації він очистить воду від хлору, піску, іржі, зробить воду м'якою, кришталево чистою і з приємним смаком, а використання капілярної мембрани дозволить видалити з води практично всі мікроби і бактерії.

Aquafilter FP3-HJ-K1 складається з чотирьох ступенів фільтрації:

Перша ступінь фільтрації - FCPS 5 - картридж механічної очистки із поліпропіленового волокна, очищає воду від піску, іржі, мулу і інших механічних забруднень розміром більше 5 мКм.

Друга ступінь - картридж FCCST 2 з іонообмінного грануляту, який дозволяє зменшити жорсткість води за рахунок заміщення іонів магнію і кальцію на іони натрію, а також ефективно видаляє розчинене в воді залізо.

Третьою ступінню є картридж FCCBKDF з активованим вугіллям із шкаралупи кокосових горіхів і засипкою KDF-55, який видаляє з води хлор, ароматичні з'єднання, фенол, органічні забруднення і бензол, покращуючи смак і запах води, а крім цього запобігає розвитку вірусів і бактерій.

Заключним, четвертим ступем фільтрації є ультрафільтраційна капілярна мембрана TLCHF-2T, яка сформована з пористих трубок мікроскловолокна, які зв'язані в пучок, що і формує фільтруючий картридж. В процесі фільтрації при проходженні через пори капілярних трубок, з води забираються не тільки механічні домішки розміром більше 0,02 мКм, а й органічні молекули, бактерії та віруси. Гарною перевагою такої мембрани є те, що в процесі фільтрації не змінюється мінеральний склад води.

В подальшому користуванні у залежності від типу забруднення води можна використовувати різні комбінації спеціалізованих картриджів.

Додаткова інформація

Виробник Aquafilter
Країна виробник Польща
Тип фільтра (призначення) Проточний фільтр очистки питної води
Перший ступінь фільтрації Спінений поліпропілен. Механічна фільтрація до 5 мКм.
Другий ступінь фільтрації Картридж з іонообмінним гранулятом. Пом'якшення і знезалізнення
Третій ступінь фільтрації Картридж з активованим вугіллям із шкаралупи кокосових горіхів і засипкою KDF. Видалення хлору, фенолів, органіки, корекція смаку, запаху і кольору води.
Четвертий ступінь фільтрації Мембрана. Очищає воду від вірусів, бактерій і органічних молекул.
Швидкість фільтрації, л/хв. 2
Ступінь фільтрації, мКм. 0,02
Робоча температура, °С +2 - +42
Робочий тиск, бар. 1,5 - 6
Розмір картриджа, " 9⅞ х 2½
Тип краника FXFCH17
Габарити (вис. x шир. x глиб.), мм. 390 x 360 x 140

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Біокерамічний картридж Aquafilter AIFIR

Біокерамічний картридж Aquafilter AIFIR

Звичайна ціна: 429,00 грн.

Спеціальна ціна: 407,00 грн.