Циркуляційний насос GRUNDFOS UPS 25-60

Характеристики та переваги циркуляційного насоса UPS 25-60 Grundfos (Грундфос):
- Низький рівень шуму.
- Три частоти обертання для вибору оптимальної продуктивності насоса для даної гідросистеми. Перемикання на нижчу частоту обертання дозволяє знизити рівень енергоспоживання.
- Насос з мокрим ротором, тобто насосна частина і електродвигун складають єдине ціле без проміжної муфти, тільки з двома ущільненнями. Підшипники змащуються рідиною, що перекачується.
- Високоякісні матеріали: робоче колесо виготовлено з термостійкого композитного матеріалу, що забезпечує стійкість до корозії, керамічні вал і радіальні підшипники, графітовий завзятий підшипник, корпус насоса з чавуну, гільза ротора і підшипникова обойма виконані з нержавіючої сталі.
- Обмотки електродвигуна стійкі до струму блокування, тому він не потребує додаткового захисту.
- Система керамічних підшипників забезпечує довговічність і безшумність насоса внаслідок високої твердості і низького коефіцієнта лінійного розширення кераміки.
- Висока економічність.
- Просте електричне підключення.
- Тривалий термін служби.

Наявність: Є в наявності

2 799,00 грн.
АБО

Циркуляційний насос GRUNDFOS UPS 25-60

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

Деталі

Циркуляційний насос Grundfos UPS 25-60 призначений для перекачування теплоносія в побутових опалювальних системах, системах гарячого водопостачання та кондиціонування, в системах «тепла підлога». Монтажна довжина 180 мм. Це компактний насос для опалення, який працює практично безшумно і економно споживає електроенергію. Насос UPS 25-60 Grundfos (Грундфос) має три робочі швидкості обертання вала. За допомогою зручного перемикача на клемної коробки насоса можна встановити необхідну частоту обертання валу двигуна (3 фіксовані швидкості).

Додаткова інформація

Артикул 98368443
Виробник Grundfos
Максимальна подача, H max, м. 6
Потужність, кВт. 0.05-0.06-0.07
Напруга 220
Корпус насоса Чугун
Захисний екран статор Нержавіюча сталь
Максимальна температура рідини +2°С до +110°С
Монтажна довжина 130
Країна виробник