Насоси і насосні установки

Одними з самих популярних насосів для масового використання є самовсмоктуючі насоси.

Самовсмоктуючі насоси, використовуються як окремо, так і є основою для створення насосних станцій, прекрасно підходять для того, щоб перекачувати різні рідини включаючи такі, які можуть містити тверді плаваючі домішки невеликого розміру.

Самовсмоктуючими їх називають так тому, що для першого пуску і подальшої роботи достатньо заповнити водою корпус насоса, наповнювати водою всмоктуючий трубопровід не обов'язково, так само як видаляти повітря з нього.

Корпус насоса має отвір, який знаходиться вище центра вала насоса, а сам корпус насоса є довшим. В корпусі насоса крім робочого колеса знаходиться ежектор з дифузором, саме завдяки йому досягається ефект самовсмоктування, за допомогою дифузора частина води одразу-ж направляється на споживання, а частина залишаючись в корпусі йде на повторне всмоктування, через, що досягається розрідження необхідне для всмоктування.

В той час, як один насос працює тільки для перекачування води, то насосна установка, або станція, яка складається з гідроакумулятора, автоматики контролю, за рахунок використання гідроакумулятора і автоматики даю можливість контролювати сам процес перекачування води, а також дозволяє організувати стабільне водопостачання і певний тиск води в всій системі водопостачання квартири, будинку. А використання гідроакумулятора дозволяє суттєво зменшити частоту включення насоса і тим збільшити термін служби насоса.

9 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

9 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення