Газовий котел Bosch ZWC 35-3 MFA (Gaz 7000 W)

Газовий котел з закритою камерою згорання Bosch ZWC 35-3 MFA ідеально підходяить для опалювання та гарячого водопостачання у квартирах, приватних будинках та приміщеннях з площою до 300 м².

Наявність: Є в наявності

43 719,00 грн.
АБО

Газовий котел Bosch ZWC 35-3 MFA (Gaz 7000 W)

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

Деталі

Газовий котел з закритою камерою згорання Bosch ZWC 35-3 MFA пропонує користувачеві щось особливе, залежно від потреби користувач отримує те, що потрібно, це і гаряча вода, економічність та зручність у роботі.

Компактний розмір поєднаний із невеликою вагою дозволяє зробити монтаж простим та швидким, а завдяки закритій камері згорання з примусовим видаленням продуктів згорання його можна встановлювати в приміщеннях незалежно від наявності димоходів.

Газові котли цієї моделі ідеально підходять для опалювання та гарячого водопостачання у квартирах, приватних будинках та приміщеннях з площою до 300 м².

Для якомога ефективнішої роботи котел оснащено інтелектуальним керуванням, яке завдяки контролеру Heatronic 3 сумісне з погодними терморегуляторами із серії FR/FW з сонячним контуром.

Котел простий у обслуговуванні завдяки новій удосконаленій гідравлічній системі, багатофункціональному дисплею та самодіагностиці.

Завдяки системі "швидкий старт" користувач отримує максимально комфортне та швидке приготування гарячої води.

У котлі Bosch ZWC 35-3 MFA кілька літрів гарячої води завжди готові для використання. Система нагрівання гарячої води працює з повною потужністю, ще до того, ніж нагріту воду буде використано. Зазвичай температура на виході підтримується завжди на одному рівні, навіть тоді, коли одночасно відкрутити декілька кранів.

Усі котли обладнані обмежувачем температури, іонізаційним контролем горіння полум’я, захистом від замерзання, заклинювання насоса, перегріву теплообмінника, пропаданням тяги, диференційним реле тиску.

Додаткова інформація

Виробник Bosch
Країна виробник Португалія
Артикул 7716010581
Кількість контурів Два контури (опалення + гаряче водопостачання)
Тип камери згоряння Закрита
Потужність, кВт. 35
Площа обігріву(при висоті приміщення 2,5м.), м² 300
Продуктивність, л/хв. 14 (обмежено примусово, макс. кількість гар.води- 23,90)
Діапазон регулювання потужності, кВт 12,10- 33,30
Спосіб розпалювання полум'я П'єзоелектричний підпал
Габарити (вис. x шир. x глиб.), мм. 850x480x370

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU 1035 Cab CE (кабінет)

Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU 1035 Cab CE (кабінет)

23 895,00 грн.