Зворотній осмос Ecosoft Standard MO550ECOSTD

Зворотній осмос Ecosoft Standard MO550ECOSTD, це недорога, але досить ефективна система очистки води методом зворотнього осмосу, яка здатна видалити до 97% всіх забруднень, з продуктивністю 180 л/добу.

Наявність: Є в наявності

3 390,00 грн.
АБО

Ecosoft Standard

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Зворотній осмос Ecosoft Standard MO550ECOSTD
  • Будова принцип роботи схема під'єднання Ecosoft Standard
  • Осмос Ecosoft Standard
  • Ecosoft Standard MO550ECOSTD
  • Ecosoft Standard

Деталі

Зворотній осмос Ecosoft Standard MO550ECOSTD - найкращий на теперішній час спосіб очистити воду дома, він дозволяє зробити воду безпечною і більш кориснішою для здоров'я організму.

Цей спосіб очищення винайшла природа: застосовуючи принцип осмосу, рослини можуть отримувати потрібні для них мінеральні речовини із грунту. Система, яку застосовують в процесі очищення води, працює у зворотню сторону і дає можливість очистити воду від органічних та мінеральних домішків використовуючи для цього мембрану, яку створили на зразок рослинної клітинної мембрани.

Зворотній осмос Ecosoft Standard здійснює п'ятиступеневе очищення води. Перші ступені, здійснюють попереднє очищення води і працюють як захист і основа для довговічної та ефективної служби "серця фільтра" - основного, четвертого ступеня фільтрації, він здійснює повне очищення води.

Першою ступінню очистки стоїть картридж з спіненого поліпропіленового волокна, він дозволяє видаляти механічні забруднення які мають розмір більше 5 мКм., іржу, мул, пісок і ін. Завдяки очищенню від бруду збільшується час використання решти картриджів.

Другою ступінню очистки Ecosoft Standard MO550ECOSTD є картридж із гранульованим активованим вугіллям, завдяки своїм властивостям він захищає мембрану зворотньоосмотичної системи видаляючи хлор і хлорорганіку, які для мембрани є самими більшими ворогами.

В якості третьої ступені фільтрації використовують картриджі з поліпропіленового волокна, які видаляють механічні забруднення за розміром більше ніж 1 мКм. За рахунок чого збільшується час служби мембрани.

Четвертою ступінню очистки води є мембрана зворотнього осмосу Ecosoft, яка має продуктивність 180л./добу, з мембранним полотном виробництва компанї Dow Chemical Company, США. Мембрана є ніби своєрідним бар'єром, який дає можливість відфільтрувати до 97% різних мінеральних, органічних домішків, що розчинені в воді і при тому пропускає самі молекули води. Брудну воду з небажаними домішками фільтр зливає в каналізацію, а очищена вода - подається в бак, де зберігається.

П'ятою ступінню очистки стоїть посткарбон, високоякісний картридж активованого вугілля з кокосової шкарлупи через який проходить вода і здійснюється корекція її смаку і запаху, вода набуває трохи солодкуватого присмаку.

У комплект фільтра входить накопичувальний бак об'ємом 9 л.

Увага! Максимальний робочий тиск води для даного фільтру - 5 атм. Для захисту фільтра від перевищення тиску і гідроударів настійно рекомендуємо встановлювати спеціальні регулятори тиску.

Додаткова інформація

Виробник Ecosoft
Країна виробник Україна
Тип фільтра (призначення) Зворотньоосмотичний фільтр для очистки питної води
Швидкість фільтрації, л/хв. 0,125
Ступінь фільтрації, мКм. 0,0001
Перший ступінь фільтрації Спінений поліпропілен. Механічна фільтрація до 5 мКм.
Другий ступінь фільтрації Гранульоване кокосове активоване вугілля. Видалення хлору. хлорорганіки, пестицидів, важких металів.
Третій ступінь фільтрації Спінений поліпропілен. Механічна фільтрація до 1 мКм.
Четвертий ступінь фільтрації Мембрана Ecosoft 1812-50-NPI ( Мембранне полотно виготовлено в США). Очистка води до 93-97%.
П'яти ступінь фільтрації Посткарбон активоване кокосове вугілля ( Ecosoft, Україна). Корекція смаку, запаху, прозорості води.
Шостий ступінь фільтрації -
Сьомий ступінь фільтрації -
Робоча температура, °С +2 - +45
Робочий тиск, бар. 1,5 - 5
Об'єм накопичувального бака загальний/корисний, л. 15/11
Тип краника WDF103 (капля)
Габарити (вис. x шир. x глиб.), мм. 415 х 420 х 135
Розмір накопичувального бака (вис. х шир.), мм. 370 х 275