Сіль таблетована AQUAEXPERT, 25 кг/міш.

Таблетована сіль (NaCl) - спресована у вигляді таблетки та ідеально підходить для відновлення властивостей іонообмінних смол, що використовуються в різних системах очистки води.


Завдячуючи формі таблетки - сіль, розчиняється, поступово зменшуючись в розмірі, поки повністю не досягнеться необхідна концентрація регенеруючого розчину, і це дає можливість позбавитись від потреби постійно перемішувати засипану таблетовану сіль, та запобігає злежуванню і утворенню важкорозчинного осаду в баку-солерозчиннику.

Наявність: Є в наявності

600,00 грн.
АБО

Сіль таблетована

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Сіль таблетована AQUAEXPERT, 25 кг/міш.
  • Сіль таблетована AQUAEXPERT
  • Соль таблетированая
  • Сіль висновок СЕС.1
  • Сіль висновок СЕС.2
  • Сіль таблетована

Деталі

Покупцям 10 і більше мішків надається знижка 10% або доставка по місту БЕЗКОШТОВНА

Таблетована сіль (NaCl) - спресована у вигляді таблетки та ідеально підходить для відновлення властивостей іонообмінних смол, що використовуються в різних системах очистки води.

Завдячуючи формі таблетки - сіль, розчиняється, поступово зменшуючись в розмірі, поки повністю не досягнеться необхідна концентрація регенеруючого розчину, і це дає можливість позбавитись від потреби постійно перемішувати засипану таблетовану сіль, та запобігає злежуванню і утворенню важкорозчинного осаду в баку-солерозчиннику.

Фільтри, що працюють використовуючи властивість обміну іонів діють за одинаковою схемою, де б не застосовувалися. Через бак з засипаною іонообмінною смолою просочується вода, і відбувається реакція обміну іонів між смолою та солями жорсткості, які розчинені в воді. При проходженні води іонообмінні смоли пом'якшують її і роблять придатною для використання, як в дома так і на підприємстві. Тобто при проходженні через іонообмінну смолу, вода насичується катіонами натрію, або водню. В той же-ж час смоли втрачаючи іони натрію, «виснажуються» і це означає, що їх "працездатність" все зменшується, поки повністю не втратиться.

Для того, щоб робочі властивості смоли відновилися потрібно здійснювати періодичну регенерацію, що виконується з використанням розчину таблетованої кухонної солі. Бак солерозчинник з водою наповнюють таблетованою сіллю, через певний час після того, як необхідний для здійснення регенерації обсяг таблетованої солі розчиниться, отриманий концентрований розчин подається в колонну із заспаною іонообмінною смолою. В цей час проходить реакція, протилежна до пом'якшення води: іони кальцію з магнієм заміщуються на іони натрію. Вода в наслідок регенерації насичується солями жорсткості і зливається в дренаж, і фільтруюча смола знову стає придатною для роботи. Цей процес називається відновленням іонообмінної ємності смоли і основним засобом для його проходження є таблетована сіль.

Чому використовують сіль у формі таблетки? Кухонну сіль пресують в формі таблетки (таблетована сіль), бо ця форма дозволяє забезпечити рівномірне, швидке розчинення солі і її оптимальний контакт з водою. Можна спробувати застосовувати звичайну кухонну сіль, та при цьому очікувати високої ефективності не варто. Вся справа полягає в тім, що таблетована сіль відрізняється від звичайної, тим, що має більшу площу в порівнянні із такою-ж кількістю кухонної кристалічної, це означає і набагато більшу поверхню, що контактує з водою. А це дозволяє заощаджувати на кількості використовуваної таблетованої солі. Придбавши таблетовану сіль для фільтра належної якості, можна розраховувати, що вона буде розчинятися в баку досить рівномірно, що є дуже важливо, бо нерозчинена сіль осідає на дні ємності та злежується. Такий осад здатний погано впливати на роботу фільтра, а з часом навіть бути причиною його поломки. Крім цього завдяки рівномірному розчиненню солі не потрібно перемішувати розчин, а його найчастіше доводиться робити вручну.

Сіль таблетована, що використовується для регенерації іонообмінної смоли, формується з чистої харчової солі «Екстра», яка не має ніяких сторонніх домішок.

Додаткова інформація

Країна виробник Польща
Виробник Tab-Sol
Розмір таблетки (діаметр х висота), мм. 25 х 12