Зворотній осмос для акваріумів Aquafilter RX-AFRO3-AQ

Система зворотнього осмосу для акваріумів Aquafilter RX-AFRO3-AQ, це спрощена компактна модель для акваріумістів, що дозволяє отримати воду очищену не тільки від вірусів та бактерій, а й від сторонніх домішок, солей, важких металів, заліза, ртуті, марганцю, хлору і т.п.

Наявність: Є в наявності

Звичайна ціна: 1 694,00 грн.

Спеціальна ціна: 1 524,00 грн.

АБО

Фільтр для акваріумів

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Система зворотнього осмосу для акваріумів Aquafilter RX-AFRO3-AQ
  • Фільтр для акваріумів

Деталі

Система зворотнього осмосу для акваріумів Aquafilter RX-AFRO3-AQ, це спрощена компактна модель для акваріумістів.

Принцип роботи цього фільтра опирається на природнє явище зворотнього осмосу завдяки якому рослин отримують потрібні їм мінерали і речовини з грунту. На даний час це самий досконалий спосіб очищення води в домашніх умовах.

Фільтр має три ступені фільтрації, на відміну від п'яти, в звичного осмосу.

Перший ступінь - картридж попередньої механічної очистки AIPRO, з спіненого поліпропілену, призначається для видалення механічних частинок і домішок, розмір яких перевищує 5 мікрон.

Другий ступінь - картридж з гарнульованого активованого вугілля AICRO, він містить гранульоване активоване вугілля з кокосового горіха. Здійснює корекцію смаку та запаху води, надаючи їй приємного присмаку.

Третя і основна ступінь - мембрана звротнього осмосу Aquafilter TFC-75F, з продуктивністю фільтрації 11,6 л/год. (при умові, що тиск на вході буде 4 атм.). Напівпроникне полотно мембрани зворотнього осмосу має пори, що дозволяють відфільтрувати не тільки віруси та бактерії, а й очистити воду від сторонніх домішок, солей, важких металів, заліза, ртуті, марганцю, хлору і т.п.

Ресурс першого і другого картриджа складає біля 6000 л., але оскільки проконтролювати кількість води, що проходить через фільтр практично не можливо, тому беруть часовий термін, 4-6 місяців, цей термін залежить від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра. Мембрану потрібно змінювати через 18-36 місяців по мірі зниження швидкості фільтрації, або погіршення якості очистки води.

Система зворотнього осмосу для акваріумів Aquafilter RX-AFRO3-AQ має спрощену, компактну будову і може кріпритись до стін тумби за допомогою кліпс. Для початку роботи достатньо повернути краник подачі води на фільтр, який входить в комплект. Весь процес набору води потрібно контролювати, бо фільтр не комплектується автоматикою чи іншими елементами, які б автоматично припиняли фільтрацію.

Звичайно при бажанні можна доукомплектувати фільтр накопичувальним баком, краником і іншими елементами, щоб отримати вже звичний для нас зворотній осмос.

Додаткова інформація

Виробник Aquafilter
Країна виробник Польща
Тип фільтра (призначення) Система зворотнього осмосу для акваріумів
Швидкість фільтрації, л/хв. 0,19
Ступінь фільтрації, мКм. 0,0001
Перший ступінь фільтрації Картридж AIPRO - спінений поліпропілен. Механічна фільтрація до 5 мКм
Другий ступінь фільтрації Картридж AICRO - гранульоване активоване вугілля. Видалення хлору, органічних та неорганічних сполук. Корекція смаку, кольору води.
Третій ступінь фільтрації Мембрана Aquafilter, TFC-75 (мембранне полотно - Dow Chemical Company, США). Очистка води до 93-97%.
Четвертий ступінь фільтрації -
П'яти ступінь фільтрації -
Шостий ступінь фільтрації -
Сьомий ступінь фільтрації -
Робоча температура, °С +2 - +45
Робочий тиск, бар. 2.8 - 6
Об'єм накопичувального бака загальний/корисний, л. -
Тип краника -
Габарити (вис. x шир. x глиб.), мм. -
Розмір накопичувального бака (вис. х шир.), мм. -

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Зворотній осмос Ecosoft Standard MO550ECOSTD

Зворотній осмос Ecosoft Standard MO550ECOSTD

3 390,00 грн.
Фільтр для води з нержавіючої сталі Aquafilter WF-HOT-SS-10 34

Фільтр для води з нержавіючої сталі Aquafilter WF-HOT-SS-10 34

Звичайна ціна: 1 693,00 грн.

Спеціальна ціна: 1 608,00 грн.

Фільтр від накипу Ecozon 200 для бойлерів і котлів

Фільтр від накипу Ecozon 200 для бойлерів і котлів

569,00 грн.