Наповнювач для фільтра від накипу Ecozon 100

Фільтруючий наповнювач Ecozon - це досить ефективний та екологічний матеріал, що успішно бореться з утворенням вапнякового нальоту обробляючи солі кальцію Ca, калію K і магнію Mg, що розчинені в воді, в результаті чого вони не утворюють кристалічні нарости, що затруднюють передачу тепла від нагрівачів і теплообмінників - воді, а в подальшому і утруднюють прохід води.

Наявність: Є в наявності

245,00 грн.
АБО

Екозон

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Наповнювач для фільтра від накипу Ecozon 100
  • Ecozon 100
  • Екозон

Деталі

Фільтруючий наповнювач Ecozon - це досить ефективний та екологічний матеріал, що успішно бореться з утворенням вапнякового нальоту.

Наповнювач Ecozon засипається в фільтр від накипу Ecozon 100, який використовується для захисту від утворення накипу в пральних та посудомийних машинах. Коли вода проходить через фільтруюче наповнення, воно обробляє солі кальцію Ca, калію K і магнію Mg, що розчинені в воді, в результаті чого вони не утворюють кристалічні нарости, що затруднюють передачу тепла від нагрівачів і теплообмінників воді, а в подальшому і утруднюють прохід води.

Однією з переваг Ecozon є його екологічна безпечність, наповнення не містить фосфатів і поліфосфатів, чим не завдає ніякої шкоди ні людині ні природі.

Фільтруюче наповнення Ecozon - прекрасно захищає теплообмінники котлів, баки та нагрівачі бойлерів, пральних, посудомийних машини та інші пристроїв, що постійно контактують з водою і через її не завжди відповідний хімічний склад можуть виходити з ладу, або працювати не ефективно.

Завдяки обробціі води Ecozon є можливість суттєво зменшити суми витрат за газ та електроенергію і збільшити термін використання техніки.

 

Увага!  

Фільтр рекомендується встановлювати безпосередньо перед бойлером чи котлом.  

Не використовуйте фільтр для питної води.

Додаткова інформація

Країна виробник Україна
Виробник Наша Вода
Тип фільтра (призначення) Наповнення для проточного фільтра від накипу
Тип картриджа Обробка води для запобігання утворення накипу
Розмір картриджа, " Засипний матеріал
Ступінь фільтрації, мКм. -
Ресурс картриджа, л. 20000* (в упаковці 200 гр. наповнювача, який розрахований на 2 зміни завантаження)
Швидкість фільтрації, л/хв. 3 - 5
Робоча температура, °С 4 - 30