Сьогодні прісна вода є найбільшим багатством на планеті Земля. Однак розвиток цивілізації, споживацьке ставлення людини до Природи, до самої себе, зрештою, поставило її перед вибором: відновлювати свою гармонію з Природою чи вимерти. Прогнози вчених песимістичні: чиста питна вода уже сьогодні для багатьох країн, зокрема й України, є дефіцитною і незабаром стане такою на всій планеті.

На III Всесвітньому конгресі йшлась мова про проблему питної води для життя людини в Кіото (Японія), де зібралося понад 10 тисяч делегатів із 160 країн світу. Як наголошували учасники конгресу, щорічно запаси прісної води зменшуються, тоді як чисельність населення і забруднення навколишнього середовища зростають. За даними ООП, щодня в річки та озера скидається близько двох МІЛЬЙОНІВ ТОНН шкідливих відходів.

Проблема питної води розглядається у ЗМІ практично кожного дня, проте, це не змінює становища. Ніхто не починає дбати про природню чистоту води.

Пийте воду і пам'ятайте, що в нашому тілі вона перетворюється на кров - носія життя. Вода - це основа життя, це саме життя, без неї не було б практично нічого живого на Землі.

газета "Урядовий кур'єр".- 2007.- №6