Насоси

Насоси

Насос для води - один з найбільших винаходів людства. Вперше з'явившись в Стародавній Греції в 1 столітті н. е., завдяки старанням механіка Ктесибія, він став використовуватися в багатьох сферах людської діяльності. І в наш час без насосів обійтись майже нереально, вони зустрічаються на кожному кроці, щоправда дуже часто ми навіть не задумуємось, що користуємось результатом їх роботи.
В залежності від сфери застосування насоси бувають дуже різноманітні: циркуляційні, харчові, вертикальні, горизонтальні, глибинні, дозувальні, каналізаційні, мішалки, помпи для басейну, для брудної води, садові, насосні установки.... При такому асортименті по застосуванню модельний ряд насосів можна ще додатково роширювати за рахунок потужності, тобто кожен зможе підібрати собі оптимальний варіант насоса і при цьому зекономити не переплачуючи за лишню потужність.
Якщо Ви вже задумалися про покупку будь-якого насоса, то ми готові запропонувати насоси кращих виробників Grundfos, Pedrollo. Ми гарантуємо якість, тому що, будучи фахівцями в даній області, ретельно аналізуємо і перевіряємо всі насоси перед тим, як пропонувати їх клієнтам. Навіть коли Вам необхідні досить рідкісні водяні насоси спеціального призначення, Ви можете легко знайти їх в нашому каталозі і бути впевненими в їхній якості. Ми не спеціалізуємося на якомусь окремому виді насосів, тому в нашому каталозі ви зможете знайти як насоси для промисловості, так і для побуту. 

Товари від 1 до 9 з 29

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

Товари від 1 до 9 з 29

товарів на стор.
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення