Циркуляційні насоси

Циркуляційні насоси

Зараз циркуляційний насос для опалення та гарячого водопостачання вже далеко не рідкість. А ще років з двадцять назад в побуті користувались опалювальними системами з природною циркуляцією теплоносія, в них використовувались розширювальні баки відкритого типу, через що теплоносій в системі насичувався киснем. Внаслідок цього система швидше поддавалась корозії і виходила з ладу, тому і вимагала більш частого і сер'йозного догляду.

У нинішніх системах опалення застосовують розширювальні баки закритого типу та циркуляційні насоси, завдяки чому вони вже не вимагають такої уваги до себе, довгий час незамітними виконують свою роль.

Завдяки циркуляційним насосам відбувається швидше і рівномірніше розповсюдження тепла по системі в будівлі та набагато ефективніше використовується енергія , яка витрачається на підігрів теплоносія.

Основними перевагами даних насосів є низький рівень шуму і економне енергоспоживання, невеликі габарити, а матеріали для виготовлення циркуляційних насосів відрізняються підвищеною зносостійкістю. Великим плюсом цих насосів є можливість регулювати продуктивність залежно від заданих параметрів.

Циркуляційні насоси можуть бути двох видів, мокрим і сухим ротором.

Завдяки своїм особливостям циркуляційні насоси отримали широку застосування, хоча в основному їх використовують для примусової циркуляції теплоносія в системах опалення та гарячого водопостачання, циркуляції системи обігріву підлоги, циркуляції систем охолодження і кондиціонування повітря.

9 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення

9 шт

товарів на стор.

Таблиця  Список 

Сортувати у порядку зменшення