Зворотній осмос з помпою Ecosoft Standard MO550PECOSTD

Зворотній осмос Ecosoft Standard з помпою - найдосконаліший на сьогоднішній час спосіб в домашніх умовах отримати чисту та гарантовано безпечну для здоров'я воду в умовах коли в водопровідній мережі малий, або нестабільний тиск води.

Наявність: Є в наявності

5 790,00 грн.
АБО

Ecosoft Standard MO550PECOSTD

Двічі клікніть на малюнку, щоб побачити повний розмір

Зменшити
Збільшити

Детальніше

  • Зворотній осмос з помпою Ecosoft Standard MO550PECOSTD
  • Будова принцип роботи схема під'єднання Ecosoft Standard MO550PECOSTD
  • Ecosoft Standard
  • Зворотній осмос з помпою Ecosoft Standard
  • Ecosoft Standard MO550PECOSTD

Деталі

Зворотній осмос з помпою Ecosoft Standard - найдосконаліший на сьогоднішній час спосіб в домашніх умовах отримати чисту та гарантовано безпечну для здоров'я воду в умовах, коли в водопровідній мережі малий, або нестабільний тиск води. Фільтр дозволяє очистити воду від солей жорсткості, заліза, хлору, органіки, нітратів, нітритів і інших забруднень, які як завдають шкоди нашому організму так і сильно спотворюють природній смак продуктів і напоїв, що готуються на ній.

В Ecosoft Standard з  помпою використовується спосіб очистки води, запозичений в природи, використовуючи його рослини отримують потрібні воду і мінеральні речовини з землі. Тільки в нашому випадку все працює в протилежному напрямку, тобто мембрана, яка створена на зразок рослинної очищає воду від домішок мінерального чи органічного походження а не їх всмоктування, даючи на виході чисту воду.

Зворотній осмос Ecosoft Standard з помпою має п'ятиступеневу систему очистки води. Три перші ступеня, використовуються для попередньої очистки води перед подачею на мембрану. Саме ці картриджі є однією із запорук тривалого та ефективного використання наступного ступеня очистки води - мембрани, яка і здійснює фільтрацію води від органічних, мінеральних і інших домішків. Заключну фільтрацію води перед використанням здійснює п'ятий ступінь.

Для ефективної фільтрації води зворотній осмос повинен мати певні умови і одна з них тиск води в мережі, коли він малий, то очистка води буде поганою, а викид води в каналізацію буде набагато більший. Для того, щоб створити оптимальні умови роботи для фільтра в такій ситуації використовується помпа, яка створює тиск 4 аТм. на мембрану, за рахунок чого вона працює з максимальною ефективністю та продуктивністю.

Першим ступенем очищення води в фільтрі є картридж з спіненого поліпропілену, який видаляє з вхідної води нерозчинні забруднення розміром більше 5 мКм, в більшості випадків це пісок, іржа, мул, що дозволяє збільшити термін служби картриджів. що стоять після нього.

Другим ступенем фільтрації Ecosoft Standard з помпою є вугільний картридж. В картриджі використовується завантаження з гранульованого активованого вугілля, яке має здатність видаляти з води хлор і хлорорганічні сполуки, які контактуючи з мембраною руйнують її структуру.

Третім ступенем фільтрації є поліпропіленовий картриджі із щільністю фільтрації 1 мКм. Він затримує нерозчинні забруднення із розміром більше 1 мКм не допускаючи їх на мембрану.

Четвертим і основним ступенем очистки води в фільтрі є мембрана зворотнього осмосу Ecosoft. Мембрана виготовлена із мембранного полотна Dow Chemical Company, США, та має продуктивність фільтрації 180 л./добу при тиску 4 Атм, що якраз і забезпечує помпа. Мембрана виступає в ролі бар'єра, який пропускає через свої пори молекулу води і те, що менше за неї за розміром, що дозволяє очистити воду майже від 97 % різноманітних домішок, що можуть бути присутні в воді. При цьому мембрана крім фільтрації здійснює і промивку себе, скидуючи затримані забруднення в каналізацію, а чиста вода подається в накопичувальний бак.

П'ятим, заключним ступенем очистки води в цьому фільтрі є посткарбон, картридж наповнений активованим вугіллям з шкаралупи кокосових горіхів. При проходженні через нього відбувається коригування смаку і запаху води, в результаті вода набуває приємного солодкуватого присмаку.

У комплект фільтра входить накопичувальний бак з корисним об'ємом 7 л.

Увага! Максимальний робочий тиск води для даного фільтру - 5 атм. Для захисту фільтра від перевищення тиску і гідроударів настійно рекомендуємо встановлювати спеціальні регулятори тиску.

Додаткова інформація

Виробник Ecosoft
Країна виробник Україна
Тип фільтра (призначення) Зворотньоосмотичний фільтр з помпою для очистки питної води
Швидкість фільтрації, л/хв. 0,125
Ступінь фільтрації, мКм. 0,0001
Перший ступінь фільтрації Спінений поліпропілен. Механічна фільтрація до 5 мКм.
Другий ступінь фільтрації Гранульоване кокосове активоване вугілля. Видалення хлору. хлорорганіки, пестицидів, важких металів.
Третій ступінь фільтрації Спінений поліпропілен. Механічна фільтрація до 1 мКм.
Четвертий ступінь фільтрації Мембрана Ecosoft 1812-50-NPI ( Мембранне полотно виготовлено в США). Очистка води до 93-97%.
П'яти ступінь фільтрації Посткарбон активоване кокосове вугілля ( Ecosoft, Україна). Корекція смаку, запаху, прозорості води.
Шостий ступінь фільтрації -
Сьомий ступінь фільтрації -
Робоча температура, °С +2 - +45
Робочий тиск, бар. 1,5 - 5
Об'єм накопичувального бака загальний/корисний, л. 15/11
Тип краника WDF103 (капля)
Габарити (вис. x шир. x глиб.), мм. 440 х 420 х 190
Розмір накопичувального бака (вис. х шир.), мм. 370 х 275